Zpět na » Premier League » Komplikace pro Tottenham – Harry Kane má poraněný kotník a vrátí se k tréninku až během dubna

Premier League - Komplikace pro Tottenham – Harry Kane má poraněný kotník a vrátí se k tréninku až během dubna

Komplikace pro Tottenham – Harry Kane má poraněný kotník a vrátí se k tréninku až během dubna © skysports.com, fotbalportal.cz - Harry Kane je zraněný

2

Líbilo se

15.03. - Spurs bojují v Premier League o TOP4 a také o co nejlepší umístění v nejlepší čtyřce. Teď ovšem budou postrádat nejlepšího střelce celé soutěže. Harry Kane má poraněné vazy v kotníku a jeho absence je odhadována zhruba na dobu jednoho měsíce, možná déle. Mauricio Pochettino tak bude muset vymyslet, jak se obejít bez tohoto anglického obávaného šutéra.

Harry Kane si poranil vazy v pravém kotníku během utkání proti Bournemouthu. Ještě v úterý běžely médii poplašné zprávy o tom, že by se mohl vrátit na trávník až někdy ke konci května, a dokonce mohl být údajně ohrožen jeho start na mistrovství světa v Rusku.

Ale nyní přišlo z Tottenhamu prohlášení, které uklidnilo všechny anglické fanoušky i příznivce Kohoutů. Harry Kane by se měl vrátit zhruba za měsíc až 6 týdnů. Během dubna už by měl naskočit zpět do plného tréninku. Potvrdil to i sám Harry Kane na svém twitterovém účtu. Je zklamaný, ale zároveň si je vědom, že i zranění jsou součástí fotbalu. Udělá vše pro to, aby byl co nejrychleji znovu fit.

V minulé sezóně potkalo Harryho Kanea poranění pravého kotníku hned dvakrát. To také vedlo nyní i k velkým obavám, což po zápase s Cherries potvrdil i Mauricio Pochettino.

Už v sobotu čeká Tottenham čtvrtfinále FA Cupu proti Swansea. To Harry Kane jistě zmešká. Omezené možnosti bude mít během reprezentační přestávky i kouč Anglie Gareth Southgate.

V Premier League pak může přijít o utkání s Chelsea (1. dubna), se Stoke (7. dubna), s Manchesterem City (14. dubna), s Brightonem (20. dubna) a s Watfordem (30. dubna).

Kam dál?

Více informací o Tottenham Hotspur naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
F4BRE - 15.03. Odpovědět

Heung Min Son got this Smajlík 1

F4BRE
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články