Zpět na » Premier League » SkySports suspendovala Jamieho Carraghera do konce probíhající sezóny

Premier League - SkySports suspendovala Jamieho Carraghera do konce probíhající sezóny

SkySports suspendovala Jamieho Carraghera do konce probíhající sezóny © skysports.com, fotbalportal.cz - Jamie Carragher byl suspendován do konce sezóny

1

Líbilo se

14.03. - Za své chování bude pykat. Jamie Carragher se neudržel a při cestě ze zápasu mezi Manchesterem United a Liverpoolem, ve kterém Reds prohráli 2:1, plivnul na projíždějící auto. Zasáhl při tom čtrnáctiletou dívku. Vše natočil její otec, který Carraghera provokoval. Jamie Carragher se za svůj čin omluvil, ale stanice SkySports mu pozastavuje činnost fotbalového experta do konce sezóny.

Jamie Carragher se za své nevhodné chování kál. Omluvil se poškozené rodině po telefonu. Omluvil se i své rodině, známým i svým zaměstnavatelům. S rodinou dívky, na kterou plivnul, se chce sejít osobně.

Uznal, že to byla obrovská chyba a “záchvat šílenství“. Slíbil, že se takové chování u něj už nebude nikdy opakovat. Stanice SkySports, kde Jamie Carragher vykonává funkci fotbalového experta, jej ovšem suspendovala. Zatím nebude moci vykonávat funkci fotbalového experta do konce probíhající sezóny.

Před začátkem příštího ročníku dojde k přezkoumání všech okolností a zjistí se, zda je Jamie Carragher schopný vrátit se zpět ke své práci.

„Jamie za celou věc převzal plnou zodpovědnost. My mu zajistíme pomoc, kterou potřebuje k tomu, aby se takové chování už nikdy neopakovalo. Před začátkem příští sezóny si s Jamiem sedneme, vše prodiskutujeme a zjistíme, zda je schopný vrátit se do své role experta,“ stojí v oficiálním vyjádření SkySports.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články