Zpět na » Premier League » José Mourinho: Zlatan Ibrahimovič na konci sezóny opustí Manchester United

Premier League - José Mourinho: Zlatan Ibrahimovič na konci sezóny opustí Manchester United

José Mourinho: Zlatan Ibrahimovič na konci sezóny opustí Manchester United © fotbalportal.cz - Zlatan Ibrahimović

0

Líbilo se

03.03. - NEPŘEHLÉDNĚTE José Mourinho přiznal, že útočník Zlatan Ibrahimovič podle všeho opustí na konci sezóny Manchester United. Ibrahimovič se dosud nedokázal plně zotavit a vrátit do optimální kondice po vážném zranění kolena z loňské sezóny, které ho ze hry vyřadilo na sedm měsíců a naposledy se ve hře objevil v prosinci.

Bývalý švédský reprezentant se naposledy objevil ve hře na Boxing Day, kdy nastoupil v utkání proti Burnley, od té doby se ale na hřiště nepodíval, ačkoli José Mourinho vyloučil, že by si obnovil zranění z minulého ročníku.

Nicméně sám Mourinho připouští, že Ibrahimovičovo působení na Old Trafford se blíží ke svému konci a je mu líto, že jeho fantastické výkony z loňské sezóny přetrhlo vážné zranění.

„Všichni si myslíme, že je to jeho poslední sezóna v Manchesteru United. Bude to pro něj velice osobní rozhodnutí, zda hrát dál, nebo zastavit, přiznal Mourinho.

„Je škoda, že tak hrozivé zranění v nejméně vhodnou chvíli zmařilo pár fantastických sezón, které mohl mít v našem týmu. Tato sezóna je pro něj něco neznámého.“

„Není zraněný. Ale jestli se v tuto chvíli cítí šťastný, připravený a odhodlaný pomoci týmu? Ne. Ale je to natolik čestný chlápek a šampion, že chce být co nejdříve zpět s pocitem, že je připraven.“

Dalším hráčem, který by se na konci letošní sezóny mohl s klubem rozloučit, je belgický středopolař Marouane Fellaini, který se po menší operaci kolena během několika málo týdnů vrátí do hry. Jenže už letos mu v klubu končí smlouva a novou dosud nepodepsal.

„Fellaini je jiný příběh. Je to stále mladý hráč, jeho zranění si vyžádalo menší operaci a do hry by se měl vrátit za pár týdnů,“ dodal Mourinho.

„Jestli zůstane, nebo odejde? Nevím, ale chci, aby zůstal a i klub chce, aby zůstal. Proces, jednání, čísla, rozdíly mezi nabídkou a tím co chce, ale opravdu neznám.“

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články