Zpět na » Premier League » Paul Pogba je připraven odejít, pokud na Old Trafford zůstane José Mourinho

Premier League - Paul Pogba je připraven odejít, pokud na Old Trafford zůstane José Mourinho

Paul Pogba je připraven odejít, pokud na Old Trafford zůstane José Mourinho © Sumberbola.com - Paul Pogba

2

Líbilo se

25.02. - BULVÁRNÍK Napjatý vztah Paula Pogby a Josého Mourinha údajně dosáhl bodu zlomu a pokud portugalský manažer zůstane na lavičce Manchesteru United, hvězdný záložník Old Trafford opustí. Alespoň s touhle informací přišel deník The Sun, podle kterého je vztah mezi oběma personami na bodu mrazu poté, co Pogba nebyl nominován do základní sestavy United pro utkání Ligy mistrů proti Seville.

Toho, kdo blíže sleduje dění na Old Trafford, nepřekvapila absence francouzské hvězdy v základní sestavě United v osmifinálovém utkání Ligy mistrů proti Seville, přičemž Pogbovi pomohlo k příchodu na hřiště až zranění záložníka Andera Herrery.

Oba muži totiž mají mezi sebou už delší dobu vzájemné neshody, které mohou podle listu The Sun vyústit odchodem hvězdného Francouze, jehož agent Mino Raiola už měl započít jednání s Realem Madrid o možném letním přestupu svého klienta.

Změnit svoje rozhodnutí by prý mohl jen v případě odchodu Josého Mourinha, který ale momentálně není příliš pravděpodobný vzhledem k tomu, že portugalský manažer podepsal minulý měsíc na Old Trafford novou smlouvu do roku 2020.

Mourinho je nicméně v poslední době čím dál častěji kritizován za svůj styl hry a přístup k řešení Pogbovi situace. Oba se údajně nadále nedokáží shodnout ohledně Pogbovi pozice ve formaci Josého Mourinha.

Mourinhovo rozhodnutí přejít v utkání proti Seville na formaci 4-3-3 a vynechat přitom Pogbu ze základní sestavy, mělo francouzského reprezentanta rozzuřit natolik, že Mourinho musel záložníka okřiknout na pátečním tréninku slovy „Já jsem tady šéf“.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Více informací o Real Madrid CF naleznete zde.

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
kuzma - 25.02. Odpovědět

To by Pogba ukazal "srdíčko" ! Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Bullshit !

kuzma

Prosimte,ty tomu clanku veris?

tomogara

The Sun-zarucene zpravy na jakekoliv tema Smajlík 3 To uz bych spis veril Blesku a tomu jelitu Novotnemu(jestli tam jeste je) Smajlík 3

tomogara

Připraven odejit...za méně než 150m ho nikdo nepustí

FotbalFan
tenoes - 25.02. Odpovědět

kurzové sázení, velmi spolehlivé informace

http://vitosen.blogspot.cz/

tenoes
Reklama
Reklama
Nejnovější články