Zpět na » Premier League » Crespo zpět do Chelsea?

Premier League - Crespo zpět do Chelsea?

0

Líbilo se

05.03. - Ač se Hernán Crespo nikdy necítil v Anglii tak jako v Itálii, čeká jej možná znovu stěhování na Britské ostrovy. Podle jeho agenta zvažuje jeho kmenový klub FC Chelsea, že si jej v létě stáhne z milánského Interu.

Crespo působil v Chelsea dvě sezóny a jeho gólová bilance není úplně špatná, nicméně Londýn pro něj nebylo místo, kde by se dokázal zabydlet. Dlouhá léta strávená v Itálii jej na tuto zemi značně fixovala, proto uvítal nejdříve rok strávený na hostování v AC Milán, s kterým mimo jiné vyhrál Ligu mistrů, a minulé léto odchod do Interu Milán, kde podepsal smlouvu na dva roky. Jednalo se sice o tzv. free transfer, tedy odchod zadarmo, jenomže smlouva zahrnovala také klauzuli o tom, že si jej Chelsea může po sezóně stáhnout zpět, čili jeho působení v Itálii má prakticky charakter hostování.

Crespova priorita je jasná - setrvání v Itálii. Jeho agent Fernando Hidalgo však má údajně zprávy o tom, že Chelsea jej chce už potřetí povolat do svých služeb.

"Zdá se, že Chelsea zamýšlí si jej znovu stáhnout do Londýna. Pokud to bude chtít, nemůžeme nic dělat. Práva na hráče totiž vlastní Roman Abramovič. Crespo je v Interu vlastně na dvouletém hostování. Když ho budou chtít v červnu zpět, tak už ho prostě na druhý rok do Itálie nepustí," vysvětluje Hidalgo.

Dříve nechtěnému útočníkovi by Chelsea mohla nabídnout jako odměnu i prodloužení smlouvy o jeden rok, tedy až do léta 2009. O Crespa se zřejmě v létě strhne velký boj, protože Inter Milán jasně deklaroval svůj zájem svého klíčového střelce udržet.

Martin Vymyslický / skysports.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články