Zpět na » Premier League » Antonio Conte: Zůstanu upřímný, i kdyby mě to mělo stát vyhazov z Chelsea

Premier League - Antonio Conte: Zůstanu upřímný, i kdyby mě to mělo stát vyhazov z Chelsea

Antonio Conte: Zůstanu upřímný, i kdyby mě to mělo stát vyhazov z Chelsea © thesun.co.uk, fotbalportal.cz - Conte chce Chelsea vést i na novém stadionu

3

Líbilo se

28.01. - Italský kouč Antonio Conte prohlásil, že zůstane upřímný, co se týče své nespokojenosti s neaktivitou klubu na přestupovém trhu, i kdyby jej to mělo stát post trenéra Chelsea. Conte v posledních dnech znovu otevřeně kritizoval Chelsea za jejich kroky na přestupovém trhu a přestože se neobává, že bude propuštěn, přiznal problémy se spánkem kvůli “složité situaci“.

Antonio Conte před nedělním utkáním FA Cupu proti Newcastlu prohlásil, že se nebude chovat jako diplomat a vždy řekne přesně to, co cítí, bez ohledu na následky, které by to mohlo mít.

„Nejsem žádný diplomat,“ přiznal Conte. „Ale současně si myslím, že jsem velice upřímný. Upřímný člověk mluví za každé situace velmi jasně. Pokud se nesnažíte říkat pravdu, pak jste falešní.“

„Dávám přednost upřímnosti, ať se děje cokoliv. Nemám rád falešné lidi.“

Trenér Chelsea přiznal, že bude rád pokračovat v práci se současným mužstvem, ale také by uvítal nové přírůstky do týmu, které by klubu mohly pomoci k lepším výsledkům ve druhé polovině sezóny.

48letý manažer kritizoval neaktivitu Chelsea už na letním přestupovém trhu, přesto nelituje ničeho, co od svého příchodu na Stamford Bridge v roce 2016 řekl.

„Ne, ničeho nelituji,“ dodal Conte. „Když se pro něco rozhodnu, nechci se ohlížet. Vždy hledím na přítomnost, dívám se jen před sebe.“

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Eidur - 29.01. Odpovědět

No nevím, profesionalitu značí i to, že neuráží veřejně svého zaměstnavatele. Jeho frustraci chápu, ale nějak se mi nepozdává, že by ho vedení neseznámilo s dlouhodobým plánem.

Eidur
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články