Zpět na » Premier League » Sáncheze jsem Mourinhovi doporučoval už před 12 lety, řekl bývalý skaut Chelsea

Premier League - Sáncheze jsem Mourinhovi doporučoval už před 12 lety, řekl bývalý skaut Chelsea

Sáncheze jsem Mourinhovi doporučoval už před 12 lety, řekl bývalý skaut Chelsea © teamtalk.com - Alexis Sánchez

2

Líbilo se

25.01. - José Mourinho získal pro Manchester v Sánchezovi velkou posilu. Devětadvacetiletý Chilan ale mohl s Mourinhem spolupracovat už dlouho před tím. Skaut Jorge Alvival doporučoval Alexise Mourinhovi v roce 2006, tedy v době, kdy Portugalec vedl Chelsea.

Skaut Jorge Alvival má k José Mourinhovi blízko. Spolupracoval s ním během obou Mourinhových štací v Chelsea a následoval jej i do Manchesteru United. Alexise Sáncheze doporučoval Mourinhovi od prvního momentu.

„Doporučoval jsem Alexise Mourinhovi od té doby, co jsem jako skaut přišel do Chelsea. V té době byl ještě velmi mladý, bylo ale vidět, že má obrovský potenciál. I Josému se vždy líbil. Oceňoval jeho vůdcovství, odhodlání a schopnost rozhodovat zápasy. Nyní v něm Manchester získává velmi zkušeného hráče,“ řekl skaut Alvival.

Po zraněním vynucené pauze by defenzivu Manchesteru měl v následujících zápasech posílit obránce Eric Bailly. Manchester United jej bude potřebovat nejen pro zápasy v Premier League, ale i ve vyřazovací části Ligy mistrů, ve které United čelí Seville.

Ondřej Pražák / thesun.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články