Zpět na » Premier League » Theo Walcott míří pryč z Emirates Stadium. Chystá se jeho lékařská prohlídka v Evertonu

Premier League - Theo Walcott míří pryč z Emirates Stadium. Chystá se jeho lékařská prohlídka v Evertonu

Theo Walcott míří pryč z Emirates Stadium. Chystá se jeho lékařská prohlídka v Evertonu © thesun.co.uk. fotbalportal.cz - Walcott míří do Evertonu

6

Líbilo se

16.01. - PRÁVE SE STALO Alexis Sánchez není jediným hráčem Arsenalu, který je na odchodu z klubu. V nejbližších hodinách by měl být dotažen přestup Thea Walcotta, který již odcestoval do Merseyside, kde má postoupit lékařskou prohlídku a následně se upsat Evertonu. Anglický reprezentant dostává v této sezóně pod Arsénem Wengerem jen omezený herní čas.

Theo Walcott byl viděn před vchodem do tréninkového centra Evertonu. Podle zdrojů SkySports byl měl dnes v odpoledních či večerních hodinách podstoupit lékařskou prohlídku. Toffees by za něj měli následně Arsenalu zaplatit 20 miliónů liber.

Už během minulého týdne Sam Allardyce potvrdil, že Everton vstoupil do jednání ohledně možného příchodu Thea Walcotta. Ke Gunners přešel Walcott v roce 2006. Je produktem slavné mládežnické akademie Southamptonu.

I Svatí byli nyní spojováni se jménem Thea Walcotta. Nicméně teď to vypadá, že tento „závod“ o osmadvacetiletého Angličana vyhrály Karamelky. Podle dostupných informací je také důležitým bodem to, že Walcott touží pracovat právě pod Allardycem.

Pokud by Theo Walcott skutečně přestoupil, stal by se druhým hráčem Kanonýrů, který během ledna změnil dres. Minulý týden se Valencii upsal Francis Coquelin.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Voboon - 17.01. Odpovědět

V Evertonu je větší šance, že vyhraje titul Smajlík 4

Voboon

Arsenal sa nejak pomaly rozpada...ale ten ktory by mal ist jak prvy sa tam stale drzi Smajlík 11

Blue_Lion

Nikdy bych nečekal, že opravdu odejde a zrovna do Evertonu.

Bazingaaa

konečně je fuč

Vincent12
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články