Zpět na » Premier League » Louis van Gaal se znovu obul do United. Daley Blind by měl odejít do Barcelony, prohlásil

Premier League - Louis van Gaal se znovu obul do United. Daley Blind by měl odejít do Barcelony, prohlásil

Louis van Gaal se znovu obul do United. Daley Blind by měl odejít do Barcelony, prohlásil © sportinglife.com - Louis van Gaal

1

Líbilo se

25.12. - Nizozemský trenér Louis van Gaal znovu využil možnosti rýpnout si do svého bývalého klubu Manchesteru United a obránci Daleymu Blindovi poradil, aby odešel do Barcelony. Bývalý manažer United v nedávné době označil hru týmu pod vedením Josého Mourinha za “nudnou“ a poté zkritizoval i místopředsedu Eda Woodwarda za způsob, jakým jej z klubu vyhodil.

Louis van Gaal stále nespolkl hořký konec na Old Trafford, kde byl po vítězství v FA Cupu nahrazen Josém Mourinhem a svému bývalému svěřenci Daleymu Blindovi poradil, aby raději klub opustil, než jen vysedával na lavičce náhradníků.

„Daley Blind by měl raději odejít do Barcelony, než zůstávat v Manchesteru United,“ myslí si van Gaal. „V United se už občas nevejde ani na lavičku. Daley je schopen nastoupit hned na několika pozicích a v Barceloně by nikdy nevysedával na tribuně.“

Sedmadvacetiletý nizozemský obránce, kterého si do Manchesteru United vyhlédl právě van Gaal, který jej předtím vedl v reprezentaci Holandska, patří mezi nejméně vytěžované hráče pod Mourinhem, přesto je spojován s přestupem do katalánského velkoklubu.

„Myslím si, že Daleymu by více seděl styl Barcelony,“ dodal van Gaal. „Jeho úroveň a styl hry jsou vhodnější pro Španělsko než Anglii. Může hrát jako střední obránce, který tvoří hru. Může být defenzivním záložníkem nebo ofenzivním levým bekem. Daley to všechno dokáže.“

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Vlastně by nám tou radou Louis pomohl...jen at jde za 30m liber....

RoyKeane

To je krypl.. jeho hra by víc seděla Španělsku jak Anglii. Tak co ho do Anglie táhl šašek? Ten borec je totálně mimo stejně jako byla mimo hra pod ním.
A pravdu nemá pod Mourkem to není nudné naopak u toho solidně chytám nervy když vidím jak hrají!

CantonaErik
Waldas - 25.12. Odpovědět

Chlapče, ty si vacsi trotl jak som si myslel :D jednak si skurvil United jak si mohol a Blind do Barcy? ak ano tak lutujem Barcu lebo Blind tam moze maximalne nosit vodu !

Waldas
Aras - 25.12. Odpovědět

Myslím že i na nošení vody mají v Barce kvalifikovanější Smajlík 2

Aras
Reklama
Reklama
Nejnovější články