Zpět na » Premier League » Zbrzdí Reds oslavy titulu United?

Premier League - Zbrzdí Reds oslavy titulu United?

0

Líbilo se

03.03. - Jedenáct zápasů dělí slavný Manchester United od tolik kýženého mistrovského titulu. Podaří se Rudým ďáblům už v tomto kole vypracovat rozhodující náskok? Na Anfield Road nikdo nepochybuje o opaku a zabránit tomu dnes bude chtít také Steven Gerrard se svou družinou.

Jestliže Chelsea zvládne souboj s Portsmouthem a bude naplno bodovat, z devítibodového náskoku United na čele tabulky dnes může Liverpool odkrojit tři body a tak znepříjemnit cestu za ligovým prvenstvím. „Tento fakt ještě více okoření už tak pikantní střetnutí,“ teší se na zápas Gerrard. „Přestože jsou v sázce pouhé tři body, je pro nás zápas s Manchesterem vždy něco víc. A právě tyto tři body bychom rádi získali.“

Poslední výhru v lize zaznamenali nad rivalem Reds v listopadu 2001, avšak jsou odhodlaní tuto nelichotivou bilance změnit. „Do zápasu půjdeme naplno a vynaložíme všechny naše síly,“ slibuje kapitán.

Co bude největší zbraní liverpoolských? Asi jako po celou sezónu precizní defenzíva. „ Mají v týmu velká útočná esa, jakými jsou Rooney či ve skvělé formě hrající Ronaldo, ale nijak tím nezapomínají na obrannou činnost. Moc se mi líbí jejich styl hry. Lidé často zapomínají, že klíčem k úspěchu není pouze střílení branek. Obranu mají skvělou,“ složil Gerrard kompliment také na adresu obrany Manchesteru.

Karel Pernica / bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články