Zpět na » Premier League » Eric Bailly musí na operaci kotníku. Čeká jej tříměsíční pauza

Premier League - Eric Bailly musí na operaci kotníku. Čeká jej tříměsíční pauza

Eric Bailly musí na operaci kotníku. Čeká jej tříměsíční pauza © dailymail.co.uk, fotbalportal.cz - Eric Bailly musí na operaci

0

Líbilo se

16.12. - Problém pro Manchester United. Eric Bailly, třiadvacetiletý stoper z Pobřeží Slonoviny, bude muset podstoupit operaci kotníku a od fotbalu si na nějaký čas odpočine. Předpokládá se, že nebude Josému Mourinhovi k dispozici po následující tři měsíce. Red Devils si tak budou muset poradit bez něj. Naštěstí má portugalský kouč v současné době dostatek zdravých obránců.

Už v polovině tohoto týdne José Mourinho prohlásil, že Eric Bailly zřejmě bude potřebovat chirurgický zákrok. Nakonec si tyto jeho spekulace skutečně potvrdili. Mladý stoper bude muset na operaci s kotníkem.

Kvůli tomu přijde o následující tři měsíce, kdy se na trávníku neobjeví. Eric Bailly si naposledy zahrál 5. listopadu, kdy Manchester United prohrál na Stamford Bridge 1:0.

„Půjde na operaci, už je rozhodnuto. Nemůžu říct, jestli bude chybět až do konce sezóny, ale určitě s ním nemůžeme počítat v následujících dvou třech měsících,“ uvedl José Mourinho.

Portugalský kouč pak prohlásil, že tým čeká obtížná práce, ale naštěstí má k dispozici dostatek hráčů, kteří mohou Baillyho zastoupit.

„Minule nastoupil Smalling s Jonesem. Na lavičce jsem měl Lindelöfa a Blinda. Marcos Rojo byl zraněný, ale není to nic vážného.“

„Během celé sezóny máme problémy se středními obránci, ale protože jich máme dostatek, čtyři až pět, vždy máme k dispozici možnost volby.“

„Chris Smalling hraje neuvěřitelně. Odehrál sedm z posledních osmi zápasů, takže je to vše v pořádku.“

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - 17.12. Odpovědět

Velká škoda, spolu s Jonesem tvořili výbornou stoperskou dvojku.

Kuzma
coteo - 16.12. Odpovědět

kurzové sázení, velmi spolehlivé informace

http://vitosen.blogspot.cz/

coteo
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články