Zpět na » Premier League » Musel by se stát zázrak, abychom získali titul. Cílem je účast v Lize mistrů, řekl Alexandre Lacazette

Premier League - Musel by se stát zázrak, abychom získali titul. Cílem je účast v Lize mistrů, řekl Alexandre Lacazette

Musel by se stát zázrak, abychom získali titul. Cílem je účast v Lize mistrů, řekl Alexandre Lacazette © goal.com - Alexandre Lacazette

0

Líbilo se

13.12. - Alexandre Lacazette si je vědom, že dohnat a předehnat první Manchester City je téměř nemožné. Po šestnácti odehraných zápasech mají Citizens na šestý Arsenal sedmnáctibodový náskok. Šanci pokusit se zmenšit propastný bodový rozdíl mají hráči Arsenalu už dnes večer. V malém londýnském derby zavítají na půdu West Hamu.

Arsenal ztrácí na Manchester City tolik bodů i kvůli tomu, že z posledních dvou zápasů získali pouze jeden bod - s Manchesterem United prohráli a se Southamptonem pouze remizovali. Zpátky na vítěznou vlnu se Gunners mohou vrátit proti West Hamu United.

Útočník Alexandre Lacazette se po svém letním příchodu do Arsenalu dokázal prosadit osmkrát v šestnácti ligových zápasech. Šestadvacetiletý útočník připouští, že Arsenal se musí soustředit především na to, aby skončil v první čtyřce.

„Vyhrát ligu je v tuto chvíli velmi složitý a náročný úkol. Musel by se stát zázrak, aby se nám to povedlo. Manchester City by musel prohrát několik zápasů a všichni víme, jakou sérii mají a na jaké vítězné vlně se momentálně vezou. Naším cílem je kvalifikovat se do Ligy mistrů, kdybychom mohli ještě navíc získat titul, bylo by to fantastické,“ řekl útočník Arsenalu.

Lacazette se v létě stal rekordní posilou Arsenalu. Jeho příchod stál londýnský klub 52 milionů liber. Pro Arsenal se Francouz rozhodl i díky osobě manažera Arséne Wengera.

„Bylo to setkání s manažerem, které mě přesvědčilo o přestupu do Arsenalu. O něčem podobném jsem snil už odmala. Už dříve jsem o mých snech mluvil s Francisem Coquelinem a definitivně jsem se rozhodl po schůzce s Wengerem. Těžím z jeho dlouholetých zkušeností, během své dlouhé manažerské kariéry se naučil pracovat s různými typy útočníků,“ dodal.

Jedním z takových útočníků byl i Thierry Henry. „V určitých aspektech je pro mě inspirací, obdivuji jej, ale nechci ho kopírovat. Každý má svoji vlastní kariéru, každý píše svůj vlastní příběh,“ uzavřel Lacazette.

Ondřej Pražák / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Smajlík 2 pozitivní přístup

MESSIFCB

Jakej titul Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 ? Kazeťák je úplnej mental ne?!

BeckhamKakaZidane
Reklama
Reklama
Nejnovější články