Zpět na » Premier League » O titulu není rozhodnuto, z derby jsme si odnesli jen další tři body, řekl Ilkay Gündogan

Premier League - O titulu není rozhodnuto, z derby jsme si odnesli jen další tři body, řekl Ilkay Gündogan

O titulu není rozhodnuto, z derby jsme si odnesli jen další tři body, řekl Ilkay Gündogan © skysports.com - Ilkay Gündogan

0

Líbilo se

12.12. - Manchester City o víkendu porazil v městském derby United a znovu se vzdálil svým tabulkovým pronásledovatelům. Přestože City trhají rekordy a jejich bodový náskok utěšeně roste, Ilkay Gündogan si myslí, že o titulu není ani zdaleka rozhodnuto.

Díky dvěma standardním situacím a příznivým odrazům City v derby porazili Manchester United 2:1 a upevnili svoji pozici na čele tabulky. Manchester City zvítězil už v rekordních čtrnácti zápasech v řadě a na prvním místě má před druhým Manchesterem United jedenáctibodový náskok.

Boj o titul ale podle Ilkaye Gündogana rozhodnutý ještě není. „Popravě to necítíme tak, že bychom měli titul v kapse. Víme jen, že jsme si z těžkého zápasu odnesli veledůležité tři body. Nic víc, nic míň,“ řekl sedmadvacetiletý záložník.

„Jsme spokojení s tím, jaký výkon jsme podali. Věděli jsme, že to bude náročný zápas. Mají silné a rychlé hráče, takže jsme se připravovali na spoustu dlouhých balonů. Naše obrana ale fungovala úžasně. Byli jsme odvážnější a cílevědomější,“ dodal.

„Myslím, že mluvím za celý tým, když řeknu, že jsme si tři body zasloužili. Proto jsme byli po finálním hvizdu tak nadšení,“ uzavřel Gündogan.

Zápas měl dohru v útrobách stadionu Old Trafford. V tunelu pro hráče mělo dojít k rozmíšce mezi oběma týmy. Po manažerovi Mourinhovi někdo hodil pití, Mikel Arteta, člen realizačního týmu Citizens utržil ránu na hlavě.

Ondřej Pražák / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Ale jdou si za tim ne ze ne Smajlík 3

BlueFor16years
Aras - 12.12. Odpovědět

Správný přístup !! V Anglii není jasno ani 2 kola před koncem natož v prosinci Smajlík 1

Aras
Reklama
Reklama
Nejnovější články