Zpět na » Premier League » Pokud eliminujete Edena Hazarda, zastavíte Chelsea, říká Matt Law

Premier League - Pokud eliminujete Edena Hazarda, zastavíte Chelsea, říká Matt Law

Pokud eliminujete Edena Hazarda, zastavíte Chelsea, říká Matt Law © skysports.com, fotbalportal.cz - Eden Hazard

1

Líbilo se

12.12. - Chelsea po prohře s West Hamem ztrácí na Manchester City už 14 bodů. Antonio Conte po tomto zpackaném londýnském derby prohlásil, že obhajoba titulu je pro Blues již utopií. Klub ze Stamford Bridge provázejí výkyvy. Hra opět hodně stojí na Edenu Hazardovi. Podle Matta Lawa z The Daily Telegraph stačí soupeři Chelsea, když eliminuje právě belgické křídlo.

Na Olympijském stadionu v Londýně se Chelsea nevedlo a s domácími Kladiváři padla po gólu Arnautoviče 1:0. Antonio Conte připustil, že jeho tým už je venku ze závodu o titul. Pro ten si kráčí Manchester City, který už má na Chelsea čtrnáctibodový náskok. Na druhý Manchester United pak má k dobru 11 bodů.

Ve druhém poločase proti West Hamu měla Chelsea 71% držení míče, ale nevyslala jedinou střelu mezi tři tyče. Matt Law, redaktor z The Daily Telegraph, se domnívá, že týmy hledají další možnosti, jak eliminovat sílu Chelsea.

„Hráli opravdu špatně. Začátek nebyl ze strany Chelsea vůbec dobrý, a i proto inkasovala. Pokud začnou takto a pak je Eden Hazard eliminován v útočné třetině hřiště, jak se to povedlo hráčům West Hamu, pak Chelsea zastavíte.“

Antonio Conte prohlásil, že Chelsea nemá šanci Manchester City dohonit. To Matta Lawa překvapilo.

„V posledních týdnech jsem cítil, že tomu Antonio Conte skutečně nevěří. Je zklamán porážkou. Je upřímný ve svých názorech. Je to jen další náznak toho, jak je tím Conte zneklidněn a jak je frustrován tím, co se odehrálo v létě, kdy nedosáhl svých cílů a požadavků. Nedostal to, co chtěl.“

Další možnost na eliminaci Edena Hazarda, pokud jej tedy nebude Antonio Conte šetřit, bude mít již dnes večer nováček z Huddersfieldu, který hostí Chelsea na svém hřišti v rámci 17. kola Premier League.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

jasné, videl som ako ho hráči Newcastlu ukopávali z každej strany to je teda niečo...ale proti kladivárom už od začiatku hrali naprd..

elpresident3

Má pravdu předsedo. Smajlík 2

MESSIFCB
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články