Zpět na » Premier League » Manchester United dá Josému Mourinhovi 90 milionů eur na lednové přestupy

Premier League - Manchester United dá Josému Mourinhovi 90 milionů eur na lednové přestupy

Manchester United dá Josému Mourinhovi 90 milionů eur na lednové přestupy © skysports.com, fotbalportal.cz - José Mourinho

1

Líbilo se

06.12. - BULVÁRNÍK Přestože Manchester United ztrácí po patnácti kolech Premier League na svého městského rivala a vedoucí tým tabulky Manchester City osm bodů, velkoklub z Old Trafford nechce dát letošní ligový titul zadarmo a podle Yahoo Sport dostane José Mourinho na lednové přestupy až 90 milionů eur. Portugalský trenér měl dostat zelenou k nákupu nových posil, které by mohly zdramatizovat boj o ligový primát.

Vedení Manchesteru United je údajně velice spokojeno s pokrokem, který klub učinil po příchodu Josého Mourinha a portugalskému manažerovi dá jako odměnu 90 milionů eur na lednové posílení problematických míst v sestavě.

Mourinho se dlouhodobě netají svým plánem přivést hráče na post levého záložníka, křídla a středního záložníka, kromě nákupů se ale bude jednat také o budoucnosti Lukea Shawa a Ashleyho Younga, kterému v klubu zbývá již jen roční smlouva.

Jednou z priorit bude příchod rychlého křídelního hráče, na tomto postu totiž často nastupují Marcus Rashford či Anthony Martial, kteří ale dávají přednost středu útoku a posila by mohla přijít i do středu zálohy, kde nastal problém při absencích Paula Pogby, Marouana Fellainiho, Nemanji Matiče, Andera Herrery a Michaela Carricka.

Třem z těchto hráčů, konkrétně Carrickovi, Fellainimu a Herrerovi navíc již na konci letošní sezóny vyprší na Old Trafford stávající smlouva a není vyloučeno, že klub některé z nich prodá, aby o ně po sezóně nepřišel bez náhrady.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Stačí napohodu bude nejaký prodej určitě takže Jožka by měl dva kvalitní hráče přivést v poho.

AVSuvorov

Na ľavého beka tipujem Rosa o ktorom sa dosť píše v súvislosti s United, ale krídlo a stredný záložník sú mi záhadou. V nedávnej minulosti sa písalo hlavne o Dierovi.

RocknRolla

A koho jako přivede když všichni dobří hráči začínají na 100 mega.

MESSIFCB
FCBzUSA - 07.12. Odpovědět

Take si to rikam btw kazdej rok jdou ceny hracu o dost nahoru..

FCBzUSA
FCBzUSA - 07.12. Odpovědět

Dnes za kolik sezenes reknu hodne dobreho hrace za 70mega???

FCBzUSA

Nepotřebujeme hvězdu. Nejsme Regál Smradid

BeckhamKakaZidane

ne minimálně za těch 100 bohužel

MESSIFCB
Reklama
Reklama
Nejnovější články