Zpět na » Premier League » Jürgen Klopp byl frustrován z toho, že před vyrovnávacím gólem Chelsea nemohl vystřídat

Premier League - Jürgen Klopp byl frustrován z toho, že před vyrovnávacím gólem Chelsea nemohl vystřídat

Jürgen Klopp byl frustrován z toho, že před vyrovnávacím gólem Chelsea nemohl  vystřídat © skysports.com, fotbalportal.cz - Klopp byl frustrován

2

26.11. - Velký souboj se v sobotu odehrál na Anfieldu, kde domácí Liverpool hostil Chelsea. Red vedli od 65. minuty 1:0 po zásahu Mohameda Salaha, nejlepšího střelce Premier League, ale v 85. minutě vyrovnal na konečných 1:0 Willian. Jürgen Klopp měl přitom připraveno střídání. Do hry měl jít uzdravený Adam Lallana, ale dostalo se na něj až 4 minuty po vstřeleném gólu.

V prvním poločase diváci žádný gól neviděli. Bezbrankový stav zlomil až v 65. minutě Salah. Pro egyptského reprezentanta to už byl 10. přesný zásah v této sezóně Premier League a stále kraluje střelcům.

Jenomže Liverpool těsný náskok neudržel. Pět minut před koncem srovnal na konečných 1:1 Brazilec Willian. Chelsea zůstává na třetí pozici. Liverpool je pátý, ale může jej dnes přeskočit Arsenal, nebo Burnley.

Jürgen Klopp byl po zápase frustrován, zejména kvůli situaci, ke které došlo před vyrovnávacím gólem. Již delší dobu byl do hry připraven Adam Lallana, který se vrátil po dlouhém zranění. Ovšem dostal na hřiště až později.

„Možná se na to zeptejte rozhodčího. Já nevím. Lidé mohou říkat, že opravdu nejsme chytří, ale když chcete změnit systém a zařadit do něj hráče, potřebujete ostatním poradit.“

„Nebyl jsem šťastný, protože jsem chtěl udělat změnu. Podle mého názoru mohl být Ragnar Klavan přesně v pozici, kde mohl Willian centrovat, takže mohl tento centr zblokovat.“

„Necítím se dobře., protože jsem nemohl změnit systém. Možná si rozhodčí myslel, že chceme tahat čas nebo něco podobného. Nevím, proč řekl: Ne, hrajte dál.“

„Můj asistent byl připraven, já jsem byl připraven, hráč byl připraven, ale rozhodčí řekl: Hrajte dál. Trvalo to asi 4 minuty. To je také to, co mi po zápase řekl: Gól padl čtyři minuty poté, co jste chtěl vystřídat. To mi nijak nezlepšilo náladu.“

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.