Zpět na » Premier League » Mesut Özil žádnou dohodu s Barcelonou nemá, popírá Arséne Wenger

Premier League - Mesut Özil žádnou dohodu s Barcelonou nemá, popírá Arséne Wenger

Mesut Özil žádnou dohodu s Barcelonou nemá, popírá Arséne Wenger © metro.co.uk, fotbalportal.cz - Wenger a Özil

2

Líbilo se

25.11. - S Arsenalem stále novou smlouvu nepodepsal. Pokud tak neučiní a v klubu zůstane i na jaře, bude v létě volným hráčem. A je jasné, že by se o Mesuta Özila strhla mezi velkokluby velká mela. V posledních dnech se mluví o tom, že by měl být německý záložník takřka domluvený s Barcelonou. To ovšem Arséne Wenger zásadně popírá. Udrží svou hvězdu?

Devětadvacetiletý Mesut Özil je v posledním roce svého kontraktu s Gunners. Stále není jasné, kdy a jestli vůbec podepíše s londýnským klubem novou smlouvu. Spíše se hlasitě mluví o jeho odchodu. Pokud jej Kanonýři nezpeněží během lednového přestupového období, mohl by německý reprezentant odejít v létě zdarma.

V poslední době se spekulovalo o tom, že je Mesut Özil ve spojení s Barcelonou a domlouvá si podmínky přestupu. Arséne Wenger ovšem jakékoliv jednání s katalánským gigantem popírá.

Na otázku, zda Mesut Özil souhlasil s přestupem do Barcelony, odpověděl: „Ne. Jak mohu já kontrolovat takovéto spekulace? Všichni tito lidé mají agenty, kteří mohou mluvit s kýmkoliv. Děje se to během celé jejich kariéry.“

„Jsou upřímní. Özil i Sánchez. Vůbec nepochybuji o jejich čestnosti. Nikdo neví, co se stane, když se hráči ocitnou v posledním roce svého kontraktu. Naše starosti se týkají pouze nedělního zápasu. Na nic jiného nemyslíme.“

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články