Zpět na » Premier League » José Mourinho popírá spor s Henrichem Mchitarjanem. Nehraje kvůli formě, ujišťuje

Premier League - José Mourinho popírá spor s Henrichem Mchitarjanem. Nehraje kvůli formě, ujišťuje

José Mourinho popírá spor s Henrichem Mchitarjanem. Nehraje kvůli formě, ujišťuje © express.co.uk - Henrich Mchitarjan

0

Líbilo se

23.11. - José Mourinho přiznal, že jeho rozhodnutí nezařadit Henricha Mchitarjana do nominace pro víkendový zápas proti Newcastlu United bylo založeno čistě na hráčově formě a nikoli vzájemné rozepři. Mchitarjan sledoval utkání proti Newcastlu pouze z hlediště, za čímž podle médií měla být rozmíška mezi oběma muži.

Přestože ještě na začátku sezóny patřil mezi hlavní opory Manchesteru United, v ligovém utkání proti Newcastlu se ani nevešel do sestavy a média tudíž spekulovala o sporu mezi arménským záložníkem a manažerem Josém Mourinhem.

Ten ale něco podobného rázně vyloučil a za Mchitarjanovou absencí podle něj mohla pouze hráčova forma, kterému po fantastickém startu do sezóny, okořeněným 5 góly a pěti asistencemi v poslední době došel dech.

Mchitarjanovi přitížil také návrat uzdravených Paula Pogby, Marouana Fellainiho a Zlatana Ibrahimoviče a Mourinho svého playmakera varuje, že bude muset o svoje místo více bojovat.

„Vždy je to ten samý příběh. Na některých pozicích, pokud nemáte žádné zraněné, máte prostě mnoho různých možností,“ řekl Mourinho, jehož tým podlehl ve středečním utkání Ligy mistrů 1:0 Basileji.

„V tuto chvíli máme Pogbu, Marouana Fellainiho, Andera Herreru, Nemanju Matiče a Scotta McTominaye. Takže si umím představit, že příští týden se mě budete znovu ptát, proč tento hráč nehraje?“

„Micki nehraje, protože jsme pro tento zápas měli mnoho možností. Rozhodl jsem se, že společně postavím Marcuse Rashforda a Martiala.“

„Spoustu týdnů tu byla otázka, proč spolu nehrají Rashford a Martial. Teď je otázka, proč nehraje Micki. Odpověď je jednoduchá - dokud se nezmění fotbalová pravidla, můžeme totiž hrát jen v jedenácti,“ dodal Mourinho.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Pořád by zahrál líp ,než Lingard . Kdokoli by včera zahrál líp .

AVSuvorov
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články