Zpět na » Premier League » Celou kariéru chci strávit v Tottenhamu, říká Harry Kane

Premier League - Celou kariéru chci strávit v Tottenhamu, říká Harry Kane

Celou kariéru chci strávit v Tottenhamu, říká Harry Kane © talksport.com - Harry Kane

0

Líbilo se

20.11. - Harry Kane se za posledních několik sezon stal nejen klíčovým hráčem Tottenhamu, ale takřka živoucí klubovou legendou. V posledních dvou sezonách se vždy stal nejlepším střelcem Premier League, a proto je spojován s předními evropskými kluby. Sám Kane však v rozhovoru pro německý Bild řekl, že celou kariéru plánuje zasvětit Spurs.

O víkendu Tottenham nestačil na Arsenal, kterému podlehl 2:0. Vývoj derby nedokázal zvrátit ani Harry Kane, který podobně jako celý Tottenham neodehrál dobrý zápas. V letošním ročníku Premier League se přesto prosadil už osmkrát a i díky němu je Tottenham v tabulce čtvrtý. V Lize mistrů si na konto připsal dalších pět branek. Tottenham je ve skupině smrti s Realem Madrid a Dortmundem první a postup do osmifinále má jistý.

Žádnou trofej sice Tottenham nezískal, ale jeho výkony mají v posledních sezonách vzestupnou tendenci. I proto se Kane nebrání tomu, aby celou kariéru strávil u Spurs.

„Můj cíl je strávit celou kariéru v Tottenhamu. V současné době všechno šlape, jak má. Jsem zde velmi šťastný, máme fantastický tým, dobrého kouče a moderní profesionální tréninkové centrum. Navíc se staví nový stadion,“ zhodnotil Kane, jehož současná smlouva s Tottenhamem trvá až do roku 2022.

Jádro týmu Tottenhamu tvoří mladí a talentovaní Angličané, se kterými se Kane potkává i v reprezentačním dresu. Otázkou tak bude, zda se Spurs podaří vedle Kanea udržet i další nadějné fotbalisty - Alliho, Diera či Winkse.

Ondřej Pražák / reuters.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Příští léto to ještě ustojí, ale uvidíme v létě 2019, až se potvrdí, že Tottenham nikdy nic nevyhraje, nemá kádr na úspěchy, chybí mu zkušenosti a vítězná mentalita. Na lavičce i v základní 11 má dost průměrných hráčů, kteří těží z megaformy 5-6 spoluhráčů.. ale jakmile se zraní Eriksen, papa top4 .. jinak jejich ‘cesta’ a sázka na talentované hráče se mi líbí Smajlík 17

barbossaCFC
Reklama
Reklama
Nejnovější články