Zpět na » Premier League » Budeme muset splnit požadavky Özila i Sáncheze, abychom je udrželi, připouští Arséne Wenger

Premier League - Budeme muset splnit požadavky Özila i Sáncheze, abychom je udrželi, připouští Arséne Wenger

Budeme muset splnit požadavky Özila i Sáncheze, abychom je udrželi, připouští Arséne Wenger © skysports.com, fotbalportal.cz - Sánchez a Özil

1

Líbilo se

19.11. - Arsenal včera odehrál parádní utkání, a díky tomu ve velkém severolondýnském derby porazil silný Tottenham 2:0. Zcela po zásluze. Přispělo k tomu i duo Alexis Sánchez - Mesut Özil. Dvě největší hvězdy Gunners stále nemají podepsané nové kontrakty. Arséne Wenger připouští, že Arsenal bude muset splnit takto kvalitním fotbalistům jejich požadavky, aby je v klubu nadále udržel.

Už jen sedm měsíců zbývá do vypršení kontraktů Mesuta Özila i Alexise Sáncheze. Pokud by nedošlo k podpisu nových smluv, poslední možností, jak jejich odchod zpeněžit, by nastal v lednovém přestupovém okně.

Jestliže by je Gunners v lednu neprodali a ani jeden z hráčů by novou smlouvu nepodepsal, v létě odejdou zadarmo. To samozřejmě Kanonýři nechtějí připustit.

Včera oba ukázali svou extratřídu v duelu proti Tottenhamu. Gunners zvládli tento velký souboj na výbornou a zaslouženě zvítězili 2:0. Alexis Sánchez přispěl jedním gólem, Mesut Özil jednou asistencí.

Po zápase opět čelil Arséne Wenger dotazům právě na tuto dvojici. Při otázce, zda je tato výhra dokáže přesvědčit k tomu, aby zůstali oba v Arsenalu, odpověděl:

„Nestačí to, protože kvalita kontraktu musí pro ně být dostatečně dobrá. Jsem přesvědčen, že milují tento klub a milují tento tým, ale všechno ostatní se teprve rozhodne. Kdy? To nevím.“

„Kvalita kontraktu je toho součástí. Celá věc musí být správná a oni musí být opravdu šťastní.“

„Věřím, že milují klub a chtějí tady zůstat, ale jsou tady i další špičkové kluby, které také nabízejí dobré smlouvy.“

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Jestli chce Arsenal vyhrát titul tak nesmí ztrácet body s týmy jako jsou Stoke a Watford.

MESSIFCB
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články