Zpět na » Premier League » Manchester United otevřel jednání o přestupu "nového Cristiana Ronalda". Ve hře je i Real Madrid

Premier League - Manchester United otevřel jednání o přestupu "nového Cristiana Ronalda". Ve hře je i Real Madrid

Manchester United otevřel jednání o přestupu © utdreport.co.uk - Umaro Embalo

4

Líbilo se

14.11. - VIDEO Manchester United zahájil jednání s Benficou o možném přestupu zázračného portugalského křídelního záložníka Úmara Embalóa a rozhovory mezi oběma kluby potvrdil i hráčův agent. Talentovaný záložník přirovnávaný ke Cristianu Ronaldovi, zaujal skauty United svými výkony v portugalském výběru do 16 let, za který v 19 zápasech nasázel 15 gólů.

Podle deníku A Bola talent Benficy pravidelně sledují zástupci anglického klubu, mezi nimiž byl i hlavní skaut Manchesteru United Javier Ribalta, nebo vedoucí mládeže John Murtagh. Oba měli být výkony Embalóa v říjnových utkání mládežnické Ligy mistrů natolik uchváceni, že United již měli Benfice za jeho přestup nabídnout 6 milionů liber.

United se nicméně stejně jako v případě Cristiana Ronalda budou muset v souboji o talentované křídlo utkat s celou řadou předních evropských klubů a podle hráčova agenta Catia Baldeho zatím není jasné, kam povedou hráčovy kroky.

„Dosud není nic rozhodnuté, a co se týče jednání, tak nikdo nemluvil se mnou ani s jeho rodiči,“ prozradil Balde. „Mohu říct, že o informace o Úmarovi už požádaly všechny přední kluby v Evropě z Německa, Anglie, Španělska a Francie.“

„Pokud jde o Manchester, tak nic bližšího nevím. Je pravda, že se setkali zástupci Benficy a United, ale není tu žádná dohoda, šlo pouze o jednání.“

Vedle Manchesteru United je za hlavního konkurenta na podpis zázračného mladíka považován Real Madrid, který Embalóa vidí jako budoucího nástupce Cristiana Ronalda. Oba kluby se přitom měly pokoušet získat mladého Portugalce už letos v létě, se svými nabídkami ale neuspěly.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Více informací o Real Madrid CF naleznete zde.

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
DeviI - 16.11. Odpovědět

To už se říkalo o Bebém. ..... a jak dopadl Smajlík 4

DeviI

Nový Ronaldo ? A podle jakého aspektu má takovou nálepku ,dle čísla dresu ?.. Ještě k tomu cíleně vybraného ,aby mu mohly říkát nový Ronaldo a stál víc peněz.. Bože ,takových jako on je v akademii MUFc hromada..

AVSuvorov

Proč Umaro Embalo nemůže být Umatem Embalem. Ne, vole, je to nový Ronaldo prostě. Když mate bavorák, a koupíte si Forda tak taky tomu autu neříkáte “nový bavorák”

BeckhamKakaZidane
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články