Zpět na » Premier League » Přestal jsem se kotrolovat, říká Bellamy

Premier League - Přestal jsem se kotrolovat, říká Bellamy

0

Líbilo se

02.03. - "Na pár vteřin jsem ztratil kontrolu," vysvětluje Craig Bellamy známý incident na soustředění Liverpoolu v portugalském Algarve, kde se měl pohádat se svým spoluhráčem Johnem Arnem Riisem a dokonce ho praštit golfovou holí.

Sedmadvacetiletý Bellamy je mimo svých fotbalových kvalit znám také svými disciplinárními výstřelky. Posledním případem se stala právě potyčka s Norem Riisem. Ironií osudu se stalo, že hned následující den oba kohouti po vzájemné spolupráci zajistili Liverpoolu gólem na 2:1 vítězství na Nou Campu proti Barceloně. Bellamy vstřelil i první branku a oslavil ji zdařilým pantomimickým golfovým úderem.

"Začalo to při karaoke. Zpíval jsem Red, Red Wine od UB40, protože víno zrovna popíjel Jerzy Dudek. Byla to jen legrace. Pak několik kluků chtělo, aby zpíval Riise, protože nepřišel včas na večeři a já byl mezi nimi. Na druhou stranu mi to bylo celkem jedno, ale on z mého chování nebyl příliš nadšený a dal mi to znát. Pak celá situace utichla a když jsem odcházel se spolubydlícím Stevem Finnanem, tak to přišlo. Ztratil jsem nad sebou kontrolu a říkal jsem mu, ať už to před spoluhráči víckrát nedělá. To je vše, nechtěl jsem ztropit nějaké scény, chtěl jsem s ním o tom mluvit o samotě," říká o svém prohřešku welšský reprezentant.

Ihned po tomto konfliktu se začalo spekulovat o Bellamyho budoucnosti v klubu, o které se vyjádřil pochybně i Rafael Benitez. Nakonec vše skončilo omluvou obou hráčů a pokutou 80 000 liber pro Bellamyho. Nyní se zdá, že vše je ve starých kolejích.

"John byl v tomhle skvělý. Hned další ráno jsme spolu normálně trénovali. Nebyl žádný problém," uzavírá celou kauzu Bellamy.

Martin Vymyslický / bbc.co.uk/fotbaportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články