Zpět na » Premier League » Thomas Meunier: Chelsea mě v létě chtěla podepsat. Na čem přestup ztroskotal?

Premier League - Thomas Meunier: Chelsea mě v létě chtěla podepsat. Na čem přestup ztroskotal?

Thomas Meunier: Chelsea mě v létě chtěla podepsat. Na čem přestup ztroskotal? © SkySports.com - Thomas Meunier

1

Líbilo se

11.11. - Belgický bek Thomas Meunier přiznal, že se jej v letní přestupový Deadline Day pokoušela podepsat londýnská Chelsea, Paris Saint-Germain ale hráčův odchod zamítl kvůli tomu, že by neměl náhradu za pravého obránce Daniho Alvese. Tottenham totiž už předtím získal z PSG Sergeho Auriera a Chelsea tak nakonec přikročila k nákupu Davideho Zappacosty.

Podpis pravého obránce byl jednou z priorit Chelsea na letním přestupovém trhu, jenže londýnský velkoklub neuspěl u Bayernu Mnichov s nabídkou za Rafinhu a v závěrečný den přestupového období se nedohodl ani s PSG na přestupu Thomase Meuniera.

„V poslední den letního přestupového termínu poslala Chelsea nabídku Paris Saint-Germain, ale podle toho co vím, byla odpověď ne,“ prozradil Meunier po remíze Belgie 3:3 s Mexikem.

„Klub mě nechtěl prodat, protože má jen dva pravé obránce v Danim Alvesovi a mě, takže by pro něj bylo složité prodat jednoho z nás.“

„Popravdě jsem ale nad přestupem do Chelsea nikdy moc neuvažoval, protože mi zavolali a řekli, nikam nepůjdeš, takže nepřemýšlej nad Chelsea ani žádným jiným klubem. Zůstaneš v Paříži, počítáme tu s tebou,“ dodal Meunier.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Meunier > Zappacosta > Rafinha

Bal-lack

Že Emenalovo selhání...?

NoIscoNoDisco
Reklama
Reklama
Nejnovější články