Zpět na » Premier League » Hráči, kteří za klub nechtějí hrát, by měli okamžitě odejít, říká legenda Arsenalu

Premier League - Hráči, kteří za klub nechtějí hrát, by měli okamžitě odejít, říká legenda Arsenalu

Hráči, kteří za klub nechtějí hrát, by měli okamžitě odejít, říká legenda Arsenalu © skysports.com -

0

Líbilo se

09.11. - Alexis Sánchez a Mesut Özil se stále nemají k podpisu nové smlouvy s Arsenalem. Proto je možné, že už v lednu si vyberou nový klub, do kterého přestoupí za sníženou částku, nebo po sezoně zadarmo. V základní sestavě Arsenalu i tak často hrají nezastupitelnou roli. Lee Dixon, dlouholetý hráč Arsenalu, říká, že za jeho éry by oběma hráčům rychle ukázali dveře ven z klubu.

O Alexise Sáncheze se na konci léta intenzivně zajímal Manchester City a Mesut Özil byl v poslední době spojován s Manchesterem United. Hráči, kteří za klub nechtějí hrát, by v něm podle Dixona neměli trávit ani minutu navíc.

„Za nás bychom jim prostě ukázali dveře. Jestli za nás nechceš hrát, tak jdi. Stalo se nám to s Michaelem Thomasem v roce 1989. Bylo to osmnáct měsíců poté, co vstřelil gól Liverpoolu a rozhodl o našem titulu. S klubem se pak dlouho nemohl dohodnout na nové smlouvě a nakonec přestoupil právě do Liverpoolu,“ řekl Dixon, který v Arsenalu strávil čtrnáct let (1988-2002).

V dnešní době mají podle Dixona velký vliv i agenti hráčů. „Agenti a hráči manipulují s okolnostmi. Kluby se tomu musí do jisté míry přizpůsobovat, protože z dané situace chtějí vyjít s co možná nejlepším výsledkem. V mé éře bychom se ani s velkými hvězdami nepárali. Pokud hráč nechce zůstat, měl by být z klubu vyřazen, vyloučen ze týmového zázemí a kolektivu ostatních hráčů,“ dodal někdejší pravý obránce.

Lee Dixon odehrál za Arsenal 458 zápasů (zdroj: skysports.com)

Ondřej Pražák / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

To je sice pekne prohlaseni,jenze je uplne jina doba.Kdyby se vsichni meli ridit podle Dixona,tak by musely byt dvere dokoran pomalu u kazdeho klubu. Smajlík 4

tomogara
Chronic - 10.11. Odpovědět

Ale zase to melo svy vyhody ty hraci za ten klub v kazdym zapase bojovali ne jako tet ze to odchodi

Chronic
Reklama
Reklama
Nejnovější články