Zpět na » Premier League » Slavena Biliče by mohl ve West Hamu nahradit David Moyes. Rozhodne se v nejbližších 48 hodinách

Premier League - Slavena Biliče by mohl ve West Hamu nahradit David Moyes. Rozhodne se v nejbližších 48 hodinách

Slavena Biliče by mohl ve West Hamu nahradit David Moyes. Rozhodne se v nejbližších 48 hodinách © goal.com, fotbalportal.cz - Půjde David Moyes do West Hamu na místo Biliče?

0

Líbilo se

05.11. - Hammers včera schytali na vlastním stadionu debakl 1:4 od Liverpoolu. Po jedenácti kolech mají na kontě pouhých 9 bodů, a pokud dnes bude Everton bodovat v duelu s Watfordem, může se West Ham dostat na sestupové pozice. Je možné, že se blíží konec Slavena Biliče na lavičce Kladivářů. Nahradit by jej mohl David Moyes, se kterým už mělo vedení Hammers začít vyjednávat.

Po sobotní porážce od Reds se tlak na Slavena Biliče ještě zvýšil. Už před tímto zápasem neměl chorvatský manažer zrovna komfortní pozici. Jeho West Ham se trápí, a i to přesto, že za poslední dva roky utratil hromadu peněz za zvučné posily.

Majitelé David Gold a David Sullivan věří, že Slaven Bilič už dostal dostatek času na to, aby se věci otočily k lepšímu.

V této sezóně vyhrál West Ham pouze dvě ligová utkání. Vstřelil jen 11 gólů a hned třiadvacetkrát inkasoval. Má nejhorší defenzivu z celé Premier League. Navzdory tomu, že přes léto do klubu přišli například Javier Hernández či Joe Hart.

Také se objevily pochybnosti o tom, zda jsou Biličovy dostatečně intenzivní a zda jsou hráči dobře připraveni.

Slaven Bilič přišel do klubu v roce 2015. Jeho stávající smlouva by měla vypršet až příští rok v létě, ale zdá se, že tak dlouho Bilič ve West Hamu nevydrží.

David Gold a David Sullivan koupili West Ham v roce 2010. Od té doby najali čtyři manažery - Gianfranca Zolu, Avrama Granta, Sama Allardyce a Slavena Biliče.

Pokud chorvatský trenér skutečně skončí, žhavým kandidátem na uvolněné místo je David Moyes. Skotský manažer, který vedl i Manchester United, naposledy působil v minulé sezóně v Sunderlandu. Ovšem Black Cats od sestupu z Premier League neuchránil.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

To je z bláta do louže . Aby nedopadly v hammers tak jak dopadl Sunderland pod vedením tohodle pána ...

Bazilisek22

Sunderland byl na ručník už 3-4 sezóny a vždy to haluzem zachránili. Moyes s tím už horko těžko mohl něco udělat. Nehledě na to, že se tu podezřele moc zapomnělo na jeho kvalitní práci v Evertonu.

Bal-lack
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články