Zpět na » Premier League » José Mourinho odmítl pozvání na setkání s nespokojenými fanoušky Manchesteru United. Co ještě dodal o Pogbovi?

Premier League - José Mourinho odmítl pozvání na setkání s nespokojenými fanoušky Manchesteru United. Co ještě dodal o Pogbovi?

José Mourinho odmítl pozvání na setkání s nespokojenými fanoušky Manchesteru United. Co ještě dodal o Pogbovi? © skysports.com, fotbalportal.cz - José Mourinho se s fanoušky nesetká

1

Líbilo se

04.11. - Vztah mezi José Mourinhem a kritickými příznivci Manchesteru United v současné době není příliš dobrý. To dokládá i skutečnost, že portugalský kouč obdržel nyní pozvání na setkání s těmito fanoušky, ale odmítl se na něj dostavit. Mělo se diskutovat o momentální atmosféře na Old Trafford. V posledních dnech Special One kritizoval domácí diváky za to, že klub málo podporují, zejména Lukakua.

V nedávných zápasech Premier League proti Liverpoolu a i doma proti Tottenhamu zvolil José Mourinho velmi defenzivní taktiku, která nakonec přinesla Red Devils z těchto duelů 4 body. Někteří fanoušci Manchesteru United se vyjádřili velmi kriticky ke stylu, jakým Rudí ďáblové hráli.

Před úterním zápasem v Lize mistrů proti Benfice Lisabon José Mourinho těmto lidem vzkázal: „Doufám, že se vám toto utkání bude líbit více než to proti Tottenhamu.“

Jiní příznivci zase například velmi nelibě nesli to, když proti Spurs José Mourinho stáhl ze hřiště Marcuse Rashforda a nahradil jej Anthonym Martialem. Tah mu vyšel - Martial jediným gólem rozhodl zápas.

Poté lodivod Manchesteru United zkritizoval fanoušky za to, že málo podporují Romelua Lukakua. V době, kdy to potřebuje nejvíce.

The Manchester United Supporters Trust (MUST) pozval Josého Mourinha, aby se zastupiteli fanoušků hovořil o tom, co se v současném týmu děje. Ale portugalský manažer toto setkání odmítl.

„Nemohu se setkat se čtvrtinou planety. Myslím si, že čtvrtina planety je příznivcem Manchesteru United. Nemohu se se všemi setkat.“

José Mourinho se pak ještě pustil do svých kritiků v médiích. Očekává, že bude proti Chelsea bez šestice zraněných hráčů. Kritici podle něj vůbec nevědí, jak dobře Manchester United v této sezóně hrál, když měl k dispozici Paula Pogbu.

„Myslím si, že je to moje chyba, protože bych měl každý týden naříkat nad zraněnými hráči.“

„Domnívám se, že každý jiný manažer by o Pogbovi mluvil každý den. Oh, nemám Pogbu, oh, kdybych měl Pogbu, oh, hráli jsme už 10 zápasů bez Pogby, oh, všechny zápasy v Lize mistrů jsme hráli bez Pogyb, oh, všechny velké zápasy proti Liverpoolu, Tottenhamu, Chelsea jsme hráli bez Pogby... Já o Pogbovi nemluvil ani jedinkrát.“

„Opravdu si myslím, že vy jste odborníci a moc dobře víte, jaký fotbal jsme hráli na začátku sezóny. Vím, že to víte, Jen to teď předstíráte. Chybí nám velcí hráči. Hrajeme bez nich i velké zápasy. A zřejmě bez nich ještě jeden velký zápas hrát budeme.“

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
bloto - 04.11. Odpovědět

aky klub .. taky trener.Od odchodu Fergusona je herne klub v srackach..este,ze fanusikovia zostali rovnako retardovani Smajlík 8

bloto
Kuzma - 04.11. Odpovědět

Je to těžké. S Pogbou jsou United mnohem silnější a také si vytvářejí více šancí i pro Lukakua. Snad Paul zítra nastoupí a Lukaku vstřelí gól a bude po problémech. Já bych to tak černě neviděl.
Ztrácíme sice 5 bodů na City, ale ti ztratí ... V LM plný počet bodů, postup na dosah.

Kuzma
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články