Zpět na » Premier League » Překvapilo mě, když se mi ozval Matićův agent s tím, jestli o něj máme zájem, řekl Mourinho

Premier League - Překvapilo mě, když se mi ozval Matićův agent s tím, jestli o něj máme zájem, řekl Mourinho

Překvapilo mě, když se mi ozval Matićův agent s tím, jestli o něj máme zájem, řekl Mourinho © espnfc.com - Nemanja Matić

1

Líbilo se

03.11. - Nemanja Matić během léta možná trochu překvapivě změnil dres, přestoupil do Manchesteru United, a vrátil se tak pod manažerská křídle Josého Mourinha, který Matiće do Anglie přivedl. Manažer Manchesteru přiznal, že jej překvapilo, když se mu Matićův agent ozval s tím, že by jeho klient mohl přestoupit.

Po příchodu do United, kteří Chelsea vyplatili 40 milionů liber, se Nemanja Matić stal jedním z nejdůležitějších pilířů Mourinhovy zálohy, což dokazuje i to, že v letošní Premier League nevynechal jedinou minutu. I díky tomu je Manchester druhý, čtyři body před čtvrtou Chelsea.

Řada lidí proto Matićův přestup vidí z pohledu Chelsea jako chybu. Phil Neville například prohlásil, že toho, kdo měl Matićův prodej na starost, by z Chelsea okamžitě propustil.

„Byl jsem překvapený, když mi Matićův agent volal a ptal se mě: ‚Chcete ho?‘ Překvapilo mě to, ale tohoto agenta znám dobře a vím, že jeho jednání je přímé věcné, neztrácí čas nějakými kličkami fabulacemi, kdy současný klub svého hráče dostává pod tlak tím, že rozšiřuje informace o tom, že o jeho klienta mají zájem jiné týmy,“ řekl Mourinho.

„Když se mě tedy zeptal, zda Matće chceme, věděl jsem, že to myslí vážně, a proto jsem neváhal s odpovědí, že samozřejmě chceme,“ dodal José Mourinho.

Již tento víkend se Nemanja vrátí na Stamford Bridge, ovšem jako soupeř týmu Blues. Spolu s ním na stadion Chelsea přijedou i další známé tváře, které kdysi v klubu působili - pochopitelně José Mourinho a záložník Juan Mata.

„Myslím, že na tom není nic neobvyklého. Slibuji vám, že na Stamford Bridge pojedeme ve stejném rozpoložení jako na Emirates a jako na kterýkoliv jiný velký zápas. Bude to velký zápas kvůli kvalitě soupeře, ne kvůli tomu, že jsem v týmu dříve působil,“ vyjádřil se Mourinho k nadcházejícímu duelu mezi Chelsea a Manchesterem.

„O nějakém zvláštním pocitu by se dalo hovořit, když jsem na Chelsea přijel jako soupeř poprvé - v roce 2009 s Interem a loni s United. Pak se z toho ale staly normální zápasy. Chelsea je úřadující mistr a Manchester United je Manchester United, proto to bude náročný a speciální zápas, ne proto, že já jsem Chelsea dříve trénoval a Matić s Matou za ní hráli,“ dodal portugalský manažer.

Manchester United se momentálně nachází na druhém místě tabulky, pět bodů za Citizens, městskými rivaly. Chelsea je čtvrtá a její výsledky jsou o něco méně vyrovnané - v úterý Blues herně nestačili na AS Řím, kterému podlehli 3:0.

„Chelsea je obhájce titulu a zároveň jeden z nejlepších týmů v zemi, a proto je považuji za kandidáta na titul. Myslím, že i oni se tak vnímají. Podle mě se o titul popere šest týmů - Everton i přes velké investice nedokázal zachytit tempo špičky tabulky. V současné době je v tabulce čtyři pět týmů, které jsou opravdu vyrovnané. I když Liverpool mírně ztrácí, jsem si jistý, že během pár týdnů se na ostatní dotáhne,“ uzavřel Mourinho.

Ondřej Pražák / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 04.11. Odpovědět

není divu..kdo by radši nešel do největšího a nejlešpího klubu na anglii..jeětě když musel hnít v té modré špíně s bandou nekopů a namistorvanýho hňupů

Wazz
Pilda17 - 04.11. Odpovědět

Ty si klaun. Jedinou spinu, kterou vidim si ty sam. Rozumny nazor nenapises, ale urazet to ano. Zamysli se nad sebou hochu.

Pilda17

Áhaha ,,,nejvíc jak si tu fanoušci Chelsea obhajovali prodej tím ,že kdyby nebylo Mourinha a jeho přemlouvání ,nikam byl nešel Smajlík 3 Smajlík 3 ,,přitom Sám chtěl k MUFC a není se co divit. Jakmile se po roční pauze vrátili do Lm ,šel by odtud každý ,kdyby se United zajímal. Smajlík 12 Smajlík 4

AVSuvorov
Pilda17 - 04.11. Odpovědět

S Mourinhem mel dobry vztah vzdy. United tom hodne ziskal.

Pilda17
Reklama
Reklama
Nejnovější články