Zpět na » Premier League » Na Liverpool bych nekoukal, ani kdyby hrál u mě doma na zahradě, obul se do Kloppova týmu Roy Keane

Premier League - Na Liverpool bych nekoukal, ani kdyby hrál u mě doma na zahradě, obul se do Kloppova týmu Roy Keane

Na Liverpool bych nekoukal, ani kdyby hrál u mě doma na zahradě, obul se do Kloppova týmu Roy Keane © irishtimes.com - Roy Keane

1

Líbilo se

02.11. - Zápasy Liverpoolu mohou být pro nestranné fotbalové diváky atraktivní zábavou. Dynamická ofenziva kombinovaná s nepříliš jistou obranou slibuje prakticky v každém zápase góly na obou stranách. Proti tomu se vymezuje Roy Keane, bývalý hráč Manchesteru United a nynější asistent manažera irské reprezentace, který by se na hru Liverpoolu nevydržel koukat ani doma na zahradě.

Zápasy Liverpoolu musí být pro nestranné fotbalové diváky atraktivní zábavou. Dynamická a nebezpečná ofenziva kombinovaná s nepříliš jistou a chybující obranou slibuje prakticky v každém zápase góly na obou stranách. Proti tomu se vymezuje Roy Keane, bývalý hráč Manchesteru United a nynější asistent manažera irské reprezentace, který by se na hru Liverpoolu nevydržel koukat ani doma na zahradě.

Bývalý kapitán Manchesteru United Roy Keane si neodpustil jízlivou poznámku, když řekl, že zápas Liverpoolu by si ke sledování nevybral ani kdyby Liverpool hrál u něj doma na zahradě. A to i přes to, že Liverpool v posledních dvou zápasech Ligy mistrů nastřílel Mariboru deset gólů a v posledním kole Premier League porazil Huddersfield 3:0.

„Je složité ze hry Liverpoolu něco vyčíst. Je složité, být z jejich hry nadšený, v mých očích se nikam neposouvají. V útoku se snaží, ale ta obrana... Až budeme na konci sezony přerozdělovat trofeje, Liverpool jim bude na hony vzdálen,“ řekl Keane.

„I kdyby hráli u mě doma na zahradě, nekoukal bych se na ně. Pořád jen pobíhají po hřišti, bez většího smyslu a bezúčelně se honí za balonem,“ dodal bývalý hráč Manchesteru United.

Kloppův Liverpool je v Premier League na šestém místě a o víkendu jej čeká zápas na hřišti West Hamu United. V Lize mistrů Reds podruhé porazili slovinský Maribor a od jistoty postupu do osmifinále je dělí jediné vítězství.

Ondřej Pražák / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Eidur - 03.11. Odpovědět

Fotbalista dobrý, kapitán snad ještě lepší, jen ten mozek mu vždy chyběl. Smajlík 11

Eidur
DeviI - 03.11. Odpovědět

Keane je občas trochu hrrr to je fakt,ale co se týče té obrany Lpoolu tak s ním souhlasím!

DeviI

Nejlepší kapitán United v historii.

RoyKeane
Kadim - 03.11. Odpovědět

A co Fellé a Blind?

Kadim

Nevím, Keane byl rozhodně dobrej hráč. A jasný je že je mezi United a Live konkurence. Ale určitý poznámky jsou naprosto bez jakýkoliv úrovně a nechápu, že se jim ještě někdo může smát. Nevím jestli hodně chlastá, nebo něco jinýho, ale jako trenér moc neobstál a mluvit mu taky moc nejde.

Bal-lack
Kuzma - 02.11. Odpovědět

Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

Kuzma
M1Ozil - 02.11. Odpovědět

Smajlík 5

M1Ozil

frajer Smajlík 17

barbossaCFC
balmain - 02.11. Odpovědět

Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

balmain
Reklama
Reklama
Nejnovější články