Zpět na » Premier League » Arséne Wenger věří, že Mesut Özil chce prodloužit. Jack Wilshere dostal podmínku

Premier League - Arséne Wenger věří, že Mesut Özil chce prodloužit. Jack Wilshere dostal podmínku

Arséne Wenger věří, že Mesut Özil chce prodloužit. Jack Wilshere dostal podmínku © ESPN FC - Mesut Özil

0

Líbilo se

14.10. - Arséne Wenger věří, že německý záložník Mesut Özil chce zůstat v Arsenalu, přičemž jednání o jeho budoucnosti v klubu budou pokračovat. Özilovi už na konci letošní sezóny končí smlouva na Emirates Stadium, což znamená, že od ledna může německý playmaker volně jednat o smlouvě s týmy mimo Anglii.

Přestože v médiích se čím dál častěji propírá možný odchod Mesuta Özila z Arsenalu, manažer Arséne Wenger je přesvědčen, že Němec chce na Emirates Stadium zůstat a Özila přitom označil jako nejlepší “desítku“ na světě.

„Nemohu vám říct, co se komu honí hlavou, ale opravdu si myslím, že chce zůstat. Ale já jsem v tomto ohledu vždy pozitivní,“ řekl Wenger.

Özil se od svého příchodu z Realu Madrid v roce 2013 za 42,5 milionu liber zařadil mezi klíčové hráče Kanonýrů, za které odehrál v Premier League 121 zápasů a přihrál na 42 gólů.

„Potřebujeme hráče, kteří mají svoje kvality a Özil je jedním z nejlepších na světě.“

Vedle Özila končí po letošní sezóně smlouva také další hvězdě Arsenalu Jacku Wilshereovi a podle Wengera musí anglický reprezentant potvrdit svoji fyzickou připravenost, pokud chce v Arsenalu dostat novou smlouvu.

Wilsherea dlouhodobě sužují zdravotní problémy, loňskou sezónu proto strávil na hostování v Bournemouthu, přičemž po svém návratu dostává šance jen zřídkakdy, většinou v Ligovém poháru a Evropské lize.

„Pokud by tato soutěž byla méně náročná, nebál bych se ho nechat hrát. Ale v Premier League bude moci hrát už brzy, už je téměř zpátky v top formě.“

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
DeviI - 15.10. Odpovědět

Bod z Anfieldu se počítá..... Smajlík 4

DeviI
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články