Zpět na » Premier League » Mesut Özil a jeho nová smlouva s Arsenalem? Vypadá to pozitivně, uvedl hráčův agent

Premier League - Mesut Özil a jeho nová smlouva s Arsenalem? Vypadá to pozitivně, uvedl hráčův agent

Mesut Özil a jeho nová smlouva s Arsenalem? Vypadá to pozitivně, uvedl hráčův agent © skysports.com, fotbalportal.cz - Mesut Özil

1

Líbilo se

12.10. - Arsenal stále nedořešil situaci ohledně smluv se svými nejlepšími hráči. Alexis Sánchez už takřka přestoupil během léta do Manchesteru City. Nakonec chilský reprezentant setrval na Emirates Stadium, ovšem jeho stávající smlouva, která vyprší v roce 2018, stále nebyla prodloužena. Stejným případem je i Mesut Özil. U něj už však nastal posun, alespoň to tvrdí jeho agent.

Kontrakt Mesuta Özila vyprší na konci probíhající sezóny. To znamená, že už od ledna může začít vyjednávat s kluby mimo Anglii o jeho případném předběžném podpisu smlouvy někde jinde. V případě, že nepodepíše s Gunners novou smlouvu, může v létě odejít zcela zdarma.

Německý záložník přišel do Arsenalu v roce 2013 z Realu Madrid. Jeho budoucnost už se řeší delší dobu. Arséne Wenger by jej samozřejmě rád udržel i nadále.

I proto jej musí těšit slova Özilova agenta. Erkut Sogut uvedl, že se vše vyvíjí pozitivně a mohlo by se brzy dospět k nové dohodě.

Özil chce ještě minimálně 2-3 roky hrát v Premier League. Naše kontakty s Arsenalem pokračují. Vše se ubírá pozitivním směrem.“

Otázkou je, zda skutečně celá situace dospěje ke zdárnému konci, který bude pro Arsenal šťastnou zprávou...

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
kuzma - 12.10. Odpovědět

Arsenal je pod tlakem. Buď prodá a něco málo vydělá, nebo oba hráči odejdou zdarma a navíc asi ke konkurenci. Tohle si Wenger zapinkal sám a vůbec mu to nezávidím.

kuzma
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články