Zpět na » Premier League » Další nepotěšující zpráva pro Mourinha: Fellaini bude mimo hru několik týdnů

Premier League - Další nepotěšující zpráva pro Mourinha: Fellaini bude mimo hru několik týdnů

Další nepotěšující zpráva pro Mourinha: Fellaini bude mimo hru několik týdnů © fourfourtwo.com, fotbalportal.cz - Marouane Fellaini se zranil v reprezentačním zápase

1

Líbilo se

09.10. - Na světě je dost fotbalových fanoušků i expertů, kteří mu nemohou přijít na jméno. Ovšem Marouane Fellaini je pro Josého Mourinha velmi důležitým hráčem. Navíc, v posledních týdnech měl belgický reprezentant výbornou formu. Ovšem teď se bez něj bude muset portugalský kouč na nějakou dobu obejít. Fellaini se totiž na reprezentačním srazu zranil a bude chybět několik týdnů.

Záložník Manchesteru United si přivodil zranění kolene během kvalifikačního zápasu proti Bosně a Hercegovině. Belgie sice zvítězila na horké půdě 4:3, ale Marouane Fellaini neodehrál ani půl hodinu a musel ze hřiště.

Podle zpráv z belgické fotbalové asociace bude Marouane Fellaini chybět Manchesteru United několik týdnů.

Roberto Martínez, hlavní kouč belgické reprezentace, připustil, že si Fellaini poškodil kolenní vazy. Ovšem pozdější detailní vyšetření ukázalo, že zranění není příliš vážné.

Každopádně minimálně dva týdny si Maroune Fellaini od fotbalu odpočine. Pro Manchester United je to další rána. José Mourinho už postrádá v záloze i Paula Pogbu a Michaela Carricka.

Fellaini v této sezóně vstřelil už 4 góly a hrál ve výtečné formě. Dokonce na povrch prosakují informace o tom, že má s Red Devils brzy podepsat novou dvouletou smlouvu. Ta stávající mu vyprší v roce 2018.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / fourfourtwo.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Nesnasim reprezentacni zapasy, jsou uplne o hovne.

BeckhamKakaZidane
DeviI - 10.10. Odpovědět

Přesne,kluby platí takový prachy za hráče, kteří se pak v zápase ve kterým o nic nejde zraní ....bohužel to jinak asi nebude.

DeviI
Wazz - 10.10. Odpovědět

šlo by to pořešit ve smlouvě jako třeba v NHL...

Wazz
Kuzma - 09.10. Odpovědět

To je škoda. Nějak se ta dlouhodobá marodka rozrůstá Smajlík 11

Kuzma
balmain - 09.10. Odpovědět

klasika

balmain

Uz se to zas zacina srat.Hlavne aby se Fela uzdravil do zimy,ponevadz pri tech porcich zapasu v zime a zranenich bude potreba kazda noha Smajlík 18

tomogara
Reklama
Reklama
Nejnovější články