Zpět na » Premier League » V Premier League i v Evropě můžeme porazit kohokoliv, věří Sadio Mané z Liverpoolu

Premier League - V Premier League i v Evropě můžeme porazit kohokoliv, věří Sadio Mané z Liverpoolu

V Premier League i v Evropě můžeme porazit kohokoliv, věří Sadio Mané z Liverpoolu © skysports.com - Sadio Mané

1

Líbilo se

24.09. - Liverpool si včera částečně spravil chuť a po několika prohrách a remízách konečně dokázal zvítězit, když venku porazil Leicester 2:3. Sadio Mané, který si po tomto utkání odpykal svůj třízápasový trest, řekl, že Liverpool je nyní připraven porazit kterýkoliv tým.

„Jsem přesvědčen, že jsme schopni porazit kterýkoliv tým v Premier League, ale obzvlášť na evropské scéně. Je příliš brzy říci, že můžeme vyhrát Ligu mistrů, ale děláme vše pro to, abychom sbírali trofeje.

„Věříme, že v obraně problémy nemáme, je na dobré úrovni. Jako tým se musíme soustředit na svoji práci, protože když vstřelíme víc gólů než soupeř, nemůžeme prohrát. Máme kvalitní tým plný skvělých hráčů, je skvělé hrát po jejich boku.“

„V kabině panuje dobrá atmosféra. Pro klub se všichni snažíme odvádět to nejlepší. A jestli nám toto nasazení vydrží do konce sezony? Myslím si, že ano, všichni jsme fit, takže pára nám ani zdaleka nedochází," uzavřel Mané.

Své sebevědomí budou smět hráti Liverpoolu ukázat v úterý, kdy je Liga mistrů zavede na hřiště Spartaku Moskva. O víkendu se Sadio Mané vrátí na anglické trávníky - Liverpool v rámci Premier League zavítá na půdu Newcastlu.

Ondřej Pražák / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články