Zpět na » Premier League » Vůči Chelsea nejsem zahořklý, fanoušky jsem vždy miloval, vzkazuje Diego Costa

Premier League - Vůči Chelsea nejsem zahořklý, fanoušky jsem vždy miloval, vzkazuje Diego Costa

Vůči Chelsea nejsem zahořklý, fanoušky jsem vždy miloval, vzkazuje Diego Costa © skysports.com -

1

Líbilo se

22.09. - Diego Costa se konečně dočkal přestupu do Atlética Madrid, přestože formálně bude za madridský klub nastoupit až v lednu. I přes komplikovaná a sáhodlouhá jednání však k Chelsea necítí žádnou zahořklost, zejména pak k fanouškům, které si oblíbil.

Chelsea ve čtvrtek oznámila, že Diego Costa v lednu přece jen zamíří zpět do Atlética Madrid, a to za částku přesahující 50 milionů liber. Přestože Costa v uplynulé mistrovské sezoně vstřelil dvacet gólů v pětatřiceti ligových zápasech, od manažera Antonia Conteho měl v létě slyšet, že už s ním dále nepočítá.

Na základě toho si Costa začal shánět nový klub, respektive toužil po návratu do Atlética Madrid. Španělský klub se ale dlouho nedokázal s Chelsea dohodnout na kompromisní částce. Atlético navíc až do ledna nemůže na soupisku registrovat nové hráče.

I přes dlouhá a komplikovaná přestupová jednání Costa podle svých slov necítí k Chelsea žádnou zášť. „Není tady nic dalšího, co by se mělo rozebírat. Nejsem zahořklý vůči klubu ani někomu jinému, všechno je v pohodě," řekl osmadvacetiletý útočník.

„Všichni ví, jak zdejší fanoušky miluji,“ odpověděl na otázku, zda nechce příznivcům Chelsea něco vzkázat.

Poslední soutěžní zápas Diego Costa odehrál před devadesáti osmi dny - v červnu, kdy Španělsko v rámci kvalifikace na mistrovství světa hrálo s Makedonií. Do Chelsea přišel v roce 2014 za 32 milionů liber, což byla výše jeho výkupní klauzule. Za londýnský klub odehrál sto dvacet zápasů, ve kterých vstřelil 59 branek.

Ondřej Pražák / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články