Zpět na » Premier League » Konec dohadů – Chelsea souhlasí s prodejem Diega Costy do Atlética Madrid

Premier League - Konec dohadů – Chelsea souhlasí s prodejem Diega Costy do Atlética Madrid

Konec dohadů – Chelsea souhlasí s prodejem Diega Costy do Atlética Madrid © skysports.com, fotbalportal.cz - Diego Costa

5

Líbilo se

21.09. - NEPŘEHLÉDNĚTE Jedna z velkých ság by měla být u konce. Diego Costa dosáhl svého a odejde z Chelsea do Atlética Madrid. Vedení londýnského klubu už potvrdilo, že je se španělským klubem domluveno. Zbývá lékařská prohlídka a dohodnutí osobních podmínek. Colchoneros by měli za Costův návrat zaplatit přes 50 miliónů liber, což byla částka, kterou Blues od začátku požadovali.

Podle zdrojů SkySports by Atlético Madrid skutečně mělo zaplatit přes 50 miliónů liber. Návrat Diega Costy do hlavního města Španělska se blíží. Musí ještě projít lékařskými testy a dohodnout se na osobních podmínkách. V tom už by neměl být problém. Od začátku Diego Costa prohlašoval, že návrat do Atlética je jeho snem.

Chelsea už Costovi nebude platit jeho mzdu, jakmile brazilský útočník ve španělských službách podepíše smlouvu s Atléticem.

V prohlášení vedení Chelsea se uvádí: „Chelsea se dnes dohodla na podmínkách s Atléticem Madrid ohledně transferu Diega Costy. Transfer je podmíněn souhlasem s osobními podmínkami a lékařskou prohlídkou.“

Diego Costa se odmítl zapojit do letní přípravy Chelsea, jakmile zjistil, že s ním Antonio Conte nepočítá. Už 98 dní nehrál Costa soutěžní zápas. Navíc i teď si ještě počká. Atlético totiž nemůže zaregistrovat hráče až do konce letošního roku, takže Diego Costa bude moci nastoupit nejdříve až v lednu. Costa se vrací do Atlética po třech letech strávených na Stamford Bridge, kde získal dva anglické tituly.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
COKO - 22.09. Odpovědět

Věřím že s Costou už ten Real dokážou zase sestřelit. Vždycky jsem se rád díval na jeho goly a jsem rád že ho opět uvidím v PD.

COKO
Kadim - 22.09. Odpovědět

Půl roku nehrající hráč asi nebude mít jistej základ. Costy se zrovna nebojim, maximálně jeho debility. Ale jsem rád, že se vrací, idiot z chráněný dílny patří do chráněný dílny (Atlético). Zase budu mít Chelsea o kousek radši a Atlético zase o kus míň. Smajlík 9

Kadim
COKO - 23.09. Odpovědět

Nechápu proč fanoušci Realu nemají to Atletico tak v lásce Smajlík 2 Pokud je to hovadskou hrou tak ať první plivou na Ramose.

COKO
Eidur - 22.09. Odpovědět

I přesto že za slušný peníz, pořád hodně pod cenou. Nicméně jsem rád, že se dohodli a Diego skončí tam, kde chtěl Smajlík 1 Diégo, Diégo, Diégo!

Eidur

Konečně Smajlík 1

Bazingaaa

přehazujou

MESSIFCB

Si ho ppřehszujou jak horkou bramboru. Smajlík 3

MESSIFCB
romco - 21.09. Odpovědět

Tych 60 milionov sa vyplati. Costa ma velky matketingovy potencial a posledny 4 roky je jeden z najlepsich hrotovych hracov vobec. Navyse ho Simeone dobre pozna aj charakterovo, ved on ho vytiahol.

romco
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články