Zpět na » Premier League » Fanoušci Arsenalu vypískali Alexise Sáncheze. Nechápu proč, brání jej Arséne Wenger

Premier League - Fanoušci Arsenalu vypískali Alexise Sáncheze. Nechápu proč, brání jej Arséne Wenger

Fanoušci Arsenalu vypískali Alexise Sáncheze. Nechápu proč, brání jej Arséne Wenger © skysports.com, fotbalportal.cz - Alexis Sánchez zůstane, říká Wenger

2

Líbilo se

10.09. - Arséne Wenger bránil Alexise Sáncheze poté, co byl chilský útočník vypískán částí fanoušků Arsenalu v sobotním utkání proti Bournemouthu. Sánchez na Emirates Stadium odmítl podepsat novou smlouvu a v létě chtěl údajně odejít do konkurenčního Manchesteru City, což příznivci Arsenalu nesou velice nelibě.

Chilský reprezentant si vyslechl pískot a bučení fanoušků Arsenalu, když šel na hřiště krátce před koncem sobotního utkání proti Bournemouthu, které skončilo vítězstvím Arsenalu 3:0, Arséne Wenger se však domnívá, že nebude trvat dlouho a Sánchez své kritiky umlčí.

„Alexis Sánchez si získá fanoušky zpět na svoji stranu a to velice rychle,“ prohlásil po utkání Wenger. „Musíme akceptovat tuto odezvu.“

„Nevím proč tam byl pískot. Ale nejlepší způsob, jak si získat lidi na svoji stranu, je předvádět skvělé výkony. Po zápase jsem si s ním promluvil a nevypadal nešťastně. Možná je to proto, že chtěl skórovat,“ dodal Wenger.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články