Zpět na » Premier League » Eden Hazard chce, aby se Diego Costa vrátil do kádru Chelsea

Premier League - Eden Hazard chce, aby se Diego Costa vrátil do kádru Chelsea

Eden Hazard chce, aby se Diego Costa vrátil do kádru Chelsea © skysports.com, fotbalportal.cz - Costa a Hazard

2

Líbilo se

05.09. - Mezi Diegem Costou a Antoniem Contem došlo k rozepři už v lednu letošního roku. Brazilský útočník ve španělských službách se vrátil po krátké odmlce do kádru Blues, ale italský manažer už věděl, jak s ním naloží. V nové sezóně s Costou nepočítá. Místo něj si přivedl Álvara Moratu. Costa je stále hráčem Chelsea, ale v kádru není. Eden Hazard touží po jeho návratu.

Na konci minulé sezóny měl Diego Costa obdržet od Antonia Conteho zprávu o tom, že se s ním v Chelsea už nepočítá. To je útočníkova verze. Vedení Chelsea v čele s Contem však tvrdí, že s touto situací byl Costa seznámen už v lednu, kdy došlo k prvnímu problému.

Každopádně Diego Costa se nezapojil do předsezónní přípravy Chelsea a volný čas tráví v rodné Brazílii. Sám potvrdil, že chce ze Stamford Bridge odejít. Blues mu údajně bránili v odchodu do Atlética Madrid, kam se Costa toužil vrátit.

Osmadvacetiletý útočník měl několik nabídek. Konkrétně Atlético Madrid mělo nabízet 25 miliónů liber, přičemž Chelsea chtěla 50 miliónů liber.

Ovšem i v kabině Chelsea se najde někdo, kdo by chtěl vidět Diega Costu zpět. Je jím Eden Hazard, který se vrací do hry po zranění.

„Diego a já spolu hrajeme už tři roky. Vyhráli jsme spolu všechno kromě Ligy mistrů.“

„Je to potěšení s ním hrát. Je to špičkový hráč a skvělý člověk. Rád bych ho viděl opět v dresu Chelsea. Chtěl bych, aby se vrátil. Ovšem já takové rozhodnutí učinit nemůžu.“

„Doufám, že se najde řešení, abychom ho zase brzy viděli na hřišti.“

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články