Zpět na » Premier League » Phil Jones je nejlepším anglickým obráncem, říká reprezentační trenér Southgate

Premier League - Phil Jones je nejlepším anglickým obráncem, říká reprezentační trenér Southgate

Phil Jones je nejlepším anglickým obráncem, říká reprezentační trenér Southgate © dailystar.co.uk - Phil Jones

1

Líbilo se

04.09. - Anglie v pátek ve druhém poločase vybojovala výhru nad Maltou, kterou porazila 4:0. Dnes čeká Southgatovy svěřence zápas se Slovenskem, které pravděpodobně prověří obranu Anglie důkladněji než Malta. O svém klíčovém hráči na postu středního obránce Southgate nepochybuje. Podle něj je nejlepším anglickým obráncem Phil Jones.

Proti Maltě neměl Phil Jones spolu s Gary Cahilem příliš práce. Proti Slovensku, které doma porazilo Slovinsko a v tabulce je dva body za Anglií, by měli mít víc práce.

Pětadvacetiletý Phil Jones se často potýká se zraněními, a i proto v reprezentačním dresu stihl jen dvaadvacet zápasů. „Nejen v této sezoně, myslím, že i v předešlé sezoně bylo období, kdy patřil k nejlepším obráncům,“ řekl o Jonesovi Southgate.

„Přestože je ještě velmi mladý, má bohaté zkušenosti. Při práci s míčem je klidný a přesný, umí dobře číst hru a při bránění dokáže být agresivní a nekompromisní, toho si na něm cením. Jsme tedy velmi rádi, že mohl zasáhnout do zápasu s Maltou.“ řekl Southgate.

„Kvůli zraněním bohužel zmeškal mnoho zápasů, ale pamatuji si jej proti Španělsku, ještě pod Fabio Capellem, což značí se debut v reprezentaci má dávno za sebou,“ uzavřel Southgate svoji chválu.

Ondřej Pražák / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Srnek - 05.09. Odpovědět

Phil Jones je skvělej když neni zraněnej, ale pitomec se jménem BekchamKakáZidane semnou nesouhlasí

Srnek
Eidur - 04.09. Odpovědět

Obrázek Phila přesně vystihuje to, co si o tom myslím já Smajlík 3 Zůstal bych trochu při zemi a řekl, že patří mezi ty nejlepší. Jako nejlepšího bych teda nedefinoval.

Eidur
balmain - 04.09. Odpovědět

a kdo je podle tebe lepšé? Cahill snad ne, Jones je uplně mimo a zase tolik obránců už nemaj

balmain
Eidur - 04.09. Odpovědět

Každým rokem se to mění. Jones rozhodně není žádná stálice. Aktuálně dejme tomu, ale pro mě je třeba zmíněný Cahill nebo Baines lepší. Stejně tak Walker. Ale každý zastává trochu jinou roli na hřišti, takže těžko to takhle porovnávat, proto bych netvrdil, že je nejlepší obránce. Smajlík 16

Eidur
DeviI - 04.09. Odpovědět

Nelze mýchat krajní obránce a stopery......ale souhlasím že se nedá říct,že best je Jones - to foto je trefné!
Každopádně Cahilla bych určitě nejmenoval....neznám snad reprezentačního stopera,kterej udělal víc kixů Smajlík 4 To už mi příjde lepší Smalling i Jagielka-bez ohledu na to že Chris hraje za United.
Jones je schopnej dát hlavu kamkoliv,kam by ji jiný hráč nedal.....on se prostě s ničím nemaže. Nadruhou stranu možná proto bývá často zraněn-což je u něj velké mínus...

DeviI
DeviI - 04.09. Odpovědět

....vždy když se dostane do top formy tak se zraní!

DeviI

Jones je typickej anglán no. Nevypustí souboj a souhlasim, že stopeři a krajní beci se nemůžou srovnávat a určitě i trenér myslel, že je to nejlepší stoper reprezentace. Já bych se v tý anglii postavil asi za Smallinga a právě Jonese. Smajlík 1

theDawa12
balmain - 04.09. Odpovědět

nejlepší anglickej obránce je přece Dembele žejo!

balmain
Reklama
Reklama
Nejnovější články