Zpět na » Premier League » Arséne Wenger: Thomas Lemar odmítl přestoupit do Arsenalu

Premier League - Arséne Wenger: Thomas Lemar odmítl přestoupit do Arsenalu

Arséne Wenger: Thomas Lemar odmítl přestoupit do Arsenalu © express.co.uk - Thomas Lemar

2

Líbilo se

03.09. - Arséne Wenger přiznal, že záložník Monaka Thomas Lemar odmítl v den letní přestupové uzávěrky nabídku Arsenalu poté, co jeho klub nabídl za francouzského reprezentanta 92 milionů liber. Lemar se měl v Arsenalu stát náhradou za Alexise Sáncheze, jenž byl poslední krůček od přestupu do Manchesteru City, z obou transferů ale nakonec sešlo.

Wenger po celé léto opakoval, že Alexis Sánchez, kterému už na konci letošní sezóny vyprší smlouva na Emirates Stadium, neodejde bez vhodného náhradníka, kterým měl být právě Lemar, ten ale údajně kvůli absenci Arsenalu v Lize mistrů přestup odmítl.

„Hráč se rozhodl zůstat v Monaku,“ řekl Wenger pro beIN SPORTS. „Vím, že žijeme v éře transparentnosti, ale z respektu ke všem bychom o tom neměli příliš mluvit.“

Lemar se měl na Emirates Stadium stát náhradou za chilského záložníka Alexise Sáncheze, za kterého měl Arsenal na stole nabídku z Manchesteru City ve výši 60 milionů liber, ale tím, že francouzský reprezentant do Arsenalu nechtěl, padl i Sánchezův transfer.

„Je pro mne velmi těžké o tom mluvit, protože jediné, co teď chci, je, aby se hráč dál soustředil na svoji kariéru a svoji sezónu v Arsenalu, dodal Wenger.

Arsenal si za svoji letní přestupovou aktivitu vysloužil velkou kritiku ze strany fanoušků klubu i osobností, přestože za 52 milionů liber přivedl útočníka Alexandreho Lacazetta a zdarma obránce Seada Kolašinace.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Eidur - 04.09. Odpovědět

Wenger byl vždy špatný v uzavírání obchodů. V minulosti však dokázal držet krok s dobou, bohužel teď je už pár let pozadu a klub na to doplácí. A ještě doplácet bude, když ten senilní dědula prodloužil.

Eidur

protože Lemar je chytrej!

Vincent12

nedivím se, jak Wenger vytáhl Arsenal na výsluní, tak ho zase táhne zpět dolů...absolutně nejde s dobou...

hanyshunter

Kdo by chtěl v této době z dobrých hráčů do Arsenalu ?!? Vyhlídky na LM pražádné, hráči jsou z Wengera rozčarováni - ba přímo znechuceni. To se fakt hraje blbě .... Smajlík 11

pavelprvni
Kuzma - 03.09. Odpovědět

Tohle si Wengere prokaučoval ! Smajlík 3

Kuzma
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články