Zpět na » Premier League » Mahréz opustil reprezentační sraz, aby dojednal přestup do nového klubu

Premier League - Mahréz opustil reprezentační sraz, aby dojednal přestup do nového klubu

Mahréz opustil reprezentační sraz, aby dojednal přestup do nového klubu © espnfc.com - Riyad Mahréz

1

Líbilo se

31.08. - Poslední den přestupového období bude pravděpodobně zajímavý pro Riyada Mahréze. Fotbalista Leicesteru dostal povolení opustit reprezentační sraz Alžírska, aby vyřešil svůj přestup do nového týmu.

Se zprávou, že Mahréz kvůli přestupovým jednáním opustil reprezentační sraz, přišla samotná Alžírský fotbalový svaz (FAF). Leicester před několika týdny obdržel nabídku od italského AS. Řím, které za Mahréze nabízelo více než třicet milionů liber. Leicester tuto nabídku sice odmítl, Mahréz samotný však nadále touží po odchodu z klubu.

„Alžírský reprezentant a hráč Leicesteru City, Riyad Mahrez, který se účastní reprezentačního srazu v Sidi Moussa, aby se spolu s týmem připravil na kvalifikační utkání proti Zambii, získal od trenéra i Alžírského fotbalového svazu povolení, aby odcestoval do Evropy a zkompletoval svůj přestup do nového klubu,“ stojí v prohlášení na stránkách Alžírského fotbalového svazu.

V roce 2016 byl Mahrez vyhlášen nejlepším hráčem Premier League. Šestadvacetiletý křídelník byl jedním z klíčových strůjců úspěchu Leicesteru, který před dvěma lety opanoval Premier League. Vedle zmíněných zájemců z Itálie se o něj zajímají i anglické kluby - Chelsea a Manchester United - ale i Barcelona.

Ondřej Pražák / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Baty - 03.09. Odpovědět

AS je pro nej ideal

Baty

jen doufám že neklapne ta sračka co koluje po netu a nevymění ho za Smallinga..

MUFC_RedArmy
COKO - 31.08. Odpovědět

To nejspíš bude sračka, protože byl údajně spatřen v Barceloně.

COKO

no lišky se dnes ptali na dostupnost Chrise a Mourek po Mahrezovi prý taky jde jinak bych to nepsal..btw.: má podle tebe vůbec Mahrez na to hrát za Barcu?

MUFC_RedArmy
COKO - 31.08. Odpovědět

Těžko říct, abych řekl pravdu nemám ho až tak moc nasledováno, na Leicester se kouknu fakt jen někdy. Určitě by ale hrál lavičku.

COKO
Kadim - 01.09. Odpovědět

Mě přijde, že od titulový sezony hraje tužku. Tenkrát se podílel na 90% gólů. Kolem něj je rozohdně větší "titulová bublina" než kolem Vardyho. Toho by si měly všímat větší kluby.

Kadim

ani jeden z nich nemá ne "velkej klub" tohle je jejich strop..možná tak do chelsea.. Smajlík 3

MUFC_RedArmy
Reklama
Reklama
Nejnovější články