Zpět na » Premier League » Dostane Arsenal výměnou za Alexise Sáncheze Raheema Sterlinga?

Premier League - Dostane Arsenal výměnou za Alexise Sáncheze Raheema Sterlinga?

Dostane Arsenal výměnou za Alexise Sáncheze Raheema Sterlinga? © mirror.co.uk - Alexis Sánchez

1

Líbilo se

29.08. - BULVÁRNÍK Manchester City nevzdává své snah o získání Alexise Sáncheze. O chilského fotbalistu se během léta intenzivně zajímali nejen Citizens, Arséne Wenger ale avizoval, že peníze nejsou pro Arsenal prioritou, a proto je anglický klub ochoten přijmout i takovou variantu, že Sánchez po sezoně odejde zadarmo. Manchester City nyní chystá novou nabídku, která vedle finanční kompenzace zahrnuje i jednoho hráče z kádru Manchesteru.

Devětadvacetiletý křídelník se o víkendu vrátil na hřiště, první start v nové sezoně se ale jemu a ani celému Arsenalu vůbec nevydařil Gunners výrazně zaostali za Liverpoolem a prohráli 4:0. Poté, co byl vystřídán, působil Sánchez nešťastně a dost možná rozvažoval svoji další budoucnost.

Arséne Wenger před několika týdny prohlásil, že Arsenal je finančně silný klub a nepotřebuje se svých hráčů zbavovat pouze kvůli peněžnímu zisku. I proto byl Wenger odhodlaný Sáncheze neprodat a minimálně další sezonu si ho ponechat v kádru. Odmítavého postoje si je Manchester City vědom, a proto Arsenalu plánuje nabídnou nejen peníze, ale i jednoho ze svých hráčů - Raheema Sterlinga.

Dvaadvacetiletý Sterling přišel do Manchesteru City před dvěma lety v pod Pepem Guardiolou nezažil vůbec špatnou sezonu. Ve všech sedmačtyřiceti zápasech vstřelil 10 gólů a na dalších 21 přihrál. Přesto by jej Guardiola pravděpodobně obětoval, kdyby za něj mohl získat Alexise Sáncheze.

Jiné zdroje ovšem hovoří o tom, že Manchester City věří, že Alexise Sáncheze získá pouze za finanční kompenzaci, nikoliv za Raheema Sterlinga, či Sergia Agüera, kolem kterého se dřív rovněž točily spekulace.

Letní přestupové okno se uzavře již za pár dní. Většina fotbalistů se momentálně účastní reprezentačních srazů, chilská televizní stanice T13 přišla se zprávou, že Sánchez opustil chilský tréninkový kamp, aby „vyřešil osobní záležitosti“.

Ondřej Pražák / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

ja mám pocit že Arsenal berie k sebe len sklenených hráčov a tých čo sú večné chorý a myslím že Sterling je jedným znich..stačil im Rosický, chceli aj Reusa z Dortmundu ktorý je tiež večne zranený takže tak trocha nechápem tú ich prestupovu politiku kde si vyberú iba kriplov

elpresident3

Smajlík 3 Sterling je nejvíc přehypovanej šmatlák v anglii ..tohle by se City kurevsky vyplatilo a anál by byl odepsanej na sestup.. Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 bahahahaha

MUFC_RedArmy
Reklama
Reklama
Nejnovější články