Zpět na » Premier League » Odkládání rozhodnutí o mé budoucnosti mohlo mít negativní vliv na tým, přiznává možnou chybu Wenger

Premier League - Odkládání rozhodnutí o mé budoucnosti mohlo mít negativní vliv na tým, přiznává možnou chybu Wenger

Odkládání rozhodnutí o mé budoucnosti mohlo mít negativní vliv na tým, přiznává možnou chybu Wenger © zimbio.com, fotbalportal.cz - Wenger přiznává chybu

0

Líbilo se

07.08. - Bylo to žhavé téma takřka po celou minulou sezónu. Neustále se řešilo, zda Arséne Wenger prodlouží s Arsenalem končící smlouvu a bude u jeho kormidla působit i nadále. Své definitivní rozhodnutí odkládal a čekalo se až na konec května, kdy padl konečný verdikt. Francouzský manažer nakonec podepsal nový dvouletý kontrakt. Nyní připouští, že celá situace mohla být negativní dopad na celý tým.

Sedmašedesátiletý kouč Arsenalu skutečně čekal až do poslední chvíle. Gunners skončili až na páté pozici. Malou útěchou byl triumf v FA Cupu. Poté Arséne Wenger oznámil, že bude v klubu nadále pokračovat. Kanonýrům se upsal na další dva roky.

Klíčoví hráči - Alexis Sánchez a Mesut Özil - zůstávají v týmu, ovšem nové smlouvy stále podepsané nemají. Ty stávající jim vyprší za necelých 12 měsíců a stále je ve hře možnost, že odejdou ještě letos v létě. I když Wenger prohlásil, že ani jednoho z nich neprodá.

Arséne Wenger nyní připustil, že nejistota ohledně jeho vlastní budoucnosti mohla mít v šatně negativní vliv na celé mužstvo.

„Je to na nás, abychom do týmu vnesli pozitivní atmosféru.“

„Bylo toho mnoho, co se řešilo ohledně mé vlastní situace. Způsobilo to určité věci. Možná jsem udělal chybu.“

Arsenal po triumfu v Community Shield zahájí o víkendu novou sezónu Premier League proti Leicesteru. Francouzský kouč trvá na tom, že se nesmí opakovat pomalý start Arsenalu, který zažil v minulých sezónách.

„Celkově se domnívám, že je to na nás. V nedávné minulosti jsme prožili několik špatných pomalých startů. Musíme být připraveni.“

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Smajlík 2 Taky jssem mel tu myslenku

BlueFor16years

Wengerovi jde stejně jenom a pouze o jedno - být u kormidla déle než SAF - to mi nikdo nevymluví ! Je tím úplně posedlej !!! Smajlík 14

pavelprvni

to je úplně jasné...aby potom mohl chodit a mluvit "já jsem byl tím nejdéle sloužícím managerem...bohužel o úspěchu jako SAF si může nechat jen zdát a místo toho aby odcházel jako legenda (jako to bylo u SAF) tak ho většina fans vynese v zubech...inu kdo chce kam?

hanyshunter

Ano ,všichni se těšili na Alegriho a zase hovno.

AVSuvorov
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články