Zpět na » Premier League » Hart bude hostovat ve West Hamu

Premier League - Hart bude hostovat ve West Hamu

Hart bude hostovat ve West Hamu © Mirror - Joe Hart

0

Líbilo se

19.07. - Brankářská jednička anglické fotbalové reprezentace Joe Hart bude chytat za West Ham United. Třicetiletý gólman jde do londýnského celku na roční hostování z Manchesteru City. V minulé sezoně hostoval v FC Turín.

"Důležité je pro mě pravidelně hrát a příležitost chytat za West Ham je úžasná. Vážně se těším na návrat do Premier League a na působení v tak velkém klubu," řekl Hart.

Dvojnásobný vítěz anglické ligy s Manchesterem City nenašel důvěru u trenéra Josepa Guardioly a minulou sezonu strávil v Itálii. Situace se nezměnila a Manchester s ním nadále nepočítal, proto se brankář s 71 reprezentačními starty rozhodl pro nabídku West Hamu.

"Ačkoli jsem musel znovu odejít na hostování, Manchester City bude mít vždy speciální místo v mém srdci. Zejména fanoušci. Nikdy se nezmění, co ke klubu cítím. A bude zajímavé si proti nim zahrát," řekl Hart. V lize sice proti Manchesteru City hrát nesmí, ale oba celky se potkají už v letní přípravě.

V minulé sezoně se v brance West Hamu střídali Španěl Adrián a Ir Darren Randolph, s nimiž se Hart utká o post jedničky.

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články