Zpět na » Premier League » Manchester United představil domácí variantu dresů pro novou sezónu 2017/2018

Premier League - Manchester United představil domácí variantu dresů pro novou sezónu 2017/2018

Manchester United představil domácí variantu dresů pro novou sezónu 2017/2018 © skysports.com, fotbalportal.cz - Nové dresy Manchesteru United

1

Líbilo se

03.07. - Victor Lindelöf, zatím jediná letní posila Manchesteru United, společně s Paulem Pogbou a Jessem Lingardem představili novou sadu domácích dresů Red Devils. Opět se pod ni samozřejmě podepsala firma Adidas, která má s klubem z Old Trafford dlouhodobou smlouvu, jenž přináší do kasy Rudých ďáblů nemalé zisky. Jak se vám nové dresy líbí?

Nová sada má v sobě kousek designu dresů Manchesteru United z minulého století, ale zároveň obsahuje moderní prvky, které by měly hráčům zajišťovat optimální výkon. Samozřejmostí jsou prodyšní látky a také materiál, který umožňuje co nejlepší pohyb.

gddf(zdroj: mirror.co.uk)

Dres má na ramenou tradiční tři pruhy a nechybí černé a bílé detaily na koncích rukávů. Výrazným prvkem jsou pak knoflíky. Poprvé tyto dresy hráči Manchesteru United oblečou 15. července, kdy zahájí předsezónní turné v USA. Čeká je zápas proti LA Galaxy.

vdsg(zdroj: skysports.com)

Poté si Manchester United zahraje i proti Real Salt Lake. Následně přijdou soupeři z Evropy, včetně Manchesteru City a Barcelony.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
DeviI - 04.07. Odpovědět

Nejsou škarede, ale ani nic extra. .....bez těch pruhů na rameni by to bylo lepší

DeviI
Eidur - 04.07. Odpovědět

To se mi taky nelíbí a nechápu tu dnešní módu límečků. Navíc dostali jste už někdy balónem přímo na knoflík? Smajlík 2 Nic příjemného

Eidur
balmain - 03.07. Odpovědět

děs

balmain

Hmmm .... Mě spíš zajímají nové posily - zatím se Mou moc nepředvedl .... Smajlík 11

pavelprvni
Coyg - 03.07. Odpovědět

Jsem zvědavej, jak nakonec vyřešíte ten hrot. Třeba tomu Moratovi moc nevěřím. Nepřijde mi v útoku jako zabiják, kteryho potřebujete jako sůl.

Coyg
M1Ozil - 03.07. Odpovědět

A kedy sa mal predviest? Prestupove okno je otvorene 3 dni

M1Ozil
balmain - 03.07. Odpovědět

taky mi nepřijde jako útočník číslo jedna..spíš fakt žolík na lavičku..podle mě to nikdy nebude striker, co dá 20 gólů za sezónu

balmain
Coyg - 03.07. Odpovědět

Já to myslím obrazně. Protože, už se ví, že Zlatan pokračovat nebude. Tak mě zajímá,na koho nakonec ukážou.
Nejvíc se píše právě o Moratovi, tak mně zajímal nazor fans united. To je vše.

Coyg
Coyg - 03.07. Odpovědět

Balmain: taky to tak vidím. Ten hype kolem něj mi přijde strašně přestřelený.

Coyg
balmain - 03.07. Odpovědět

on je dobrý, mě v Juve hrozně bavil..na útočníka má neskutečnou techniku..si pamatuju jak v zápase proti Realu všechny vodil.. a pak mě dost překvapilo, když Bosák říkal jaký měl čísla a nic moc..on by by třeba dobrej na desítku, jenže na to asi zase nemá dost dobrou nahrávku

balmain
Coyg - 03.07. Odpovědět

Mně na něm vadí ta jeho ,,naladovost". V některých zápasech zahrál fakt skvěle, ale má hrozně kolisavou formu. To byl asi i důvod proč nebyl ani v Juve no.1. Někdy mi i přišlo, jako by mu ten balon zavazel Smajlík 3 ....nevím jako, třeba to má jen v hlavě a Mourek to z něj vyždíme.

Coyg
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články