Zpět na » Premier League » Alexis Sánchez: Mám jasno, kde budu příští sezonu hrát

Premier League - Alexis Sánchez: Mám jasno, kde budu příští sezonu hrát

Alexis Sánchez: Mám jasno, kde budu příští sezonu hrát © marca.com - Alexis Sánchez

2

Líbilo se

30.06. - NEPŘEHLÉDNĚTE Alexis Sánchez toto léto budí zájem jak díky svým výkonům, tak díky tomu, že do konce jeho smlouvy s Arsenalem zbývá pouhý rok. Zájem o Sáncheze přichází ze všech předních evropských soutěží a týmů. Sám Alexis prohlásil, že ví, kde bude příští sezonu hrát.

Osmadvacetiletý Chilan patřil v uplynulé sezoně k nejlepším a klíčovým hráčům Arsenalu. V jednapadesáti zápasech nastřílel 30 gólů, ke kterým přidal i 19 asistencí. Jeho setrvání bude pro Arsenal klíčové, důležité však bude i to, zda podepíše novou smlouvu. Do konce té stávající totiž zbývá poslední rok.

Krátící se kontrakt a nejistý podpis nového je pochopitelně neodolatelným lákadlem pro ostatní kluby. S Alexisem se spojují nejen anglické, ale i zahraniční kluby. Nejintenzivnější zájem měl projevovat Bayern Mnichov i PSG. Deník Guardian dnes přišel se zprávou, že konkrétní nabídku měl předložit Manchester City.

Manchester City, který již získal ofenzivního záložníka Bernarda Silvu, gólmana Edersona a údajně je blízko podpisu Daniho Alvese, měl za Alexise nabídnout 50 milionů liber. V kontextu dnešních cen a Sánchézovy výkonnosti se částka může zdát poměrně nízká, připočteme-li fakt o krátícím se kontraktu, jedná se o částku hodnou za zvážení. Pokud by se Sánchez rozhodl neprodloužit, mohl by Arsenal za rok přijít jak o hráče, tak o tučné odstupné.

Alexis Sánchez se momentálně účastní Konfederačního pohárku, na kterém s Chile postoupil až do finále, ve kterém se střetne s Německem. „Nyní jsem plně koncentrovaný na Konfederační pohár a reprezentaci. Až turnaj skončí budu se zabývat otázkou své budoucnosti,“ řekl v průběhu turnaje Sánchez.

Otázku ohledně toho, zda zůstane, nebo odejde z Arsenalu Sánchez v posledních dnech slýchá často. „Ano, mám jasno, ale zatím vám nic neřeknu,“ odpověděl s úsměvem na otázku, zda ví, kde bude hrát v příští sezoně. Neurčitě odpověděl i na dotaz, jaké jsou šance na jeho setrvání v Arsenalu. „Nevím,“ řekl Chilan stručně.

Ondřej Pražák / skysports.com, punditarena.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články