Zpět na » Premier League » Conteho odchod z Chelsea kvůli přestupové politice? Ale kdeže. Na Stamford Bridge je spokojený

Premier League - Conteho odchod z Chelsea kvůli přestupové politice? Ale kdeže. Na Stamford Bridge je spokojený

Conteho odchod z Chelsea kvůli přestupové politice? Ale kdeže. Na Stamford Bridge je spokojený © skysports.com, fotbalportal.cz - Antonio Conte

0

Líbilo se

16.06. - V poslední době se začínají množit spekulace o tom, že Antonio Conte není spokojen s přestupovou politikou Chelsea. Údajně chce na získání posil více financí. O možném Italově odchodu už se mluvilo během jarní části sezóny. Podle zdrojů SkySports se ovšem k ničemu takovému neschyluje. Antonio Conte má být v Chelsea šťastný a spokojený.

Některá média zveřejnila zvěsti o tom, že Antonio Conte je frustrován způsobem, jak Chelsea nakládá s penězi na posily. Italský manažer měl údajně požadovat mnohem více financí na případné letní posílení týmu.

V současné době je Antonio Conte na dovolené. Předsezónní příprava začíná Chelsea první týden v červenci. Italský manažer dle zdrojů SkySports žádný odchod nechystá. Conte ve své první sezóně v Premier League získal s Blues titul.

V Chelsea má Conte smlouvu ještě na příští dva roky a už se začíná mluvit o jejím případném prodloužení. Po úspěchu Antonio Conte prohlásil, že chce zůstat v Chelsea co nejdéle, ale vzhledem k situaci v dnešním fotbale tuší, že to bude hodně těžké.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Neni o com pisat tak tu mame taketo clanky Smajlík 1

TerrysBlueArmy
worhel - 16.06. Odpovědět

Přesně musíme mít hodně peněz, prodej oscara, bamforda a ted solankeho, begovice odchod costy 30-50 mil. Musíme mít tak 200 mil liber na posily, tak co píšou o nespokojenosti Conteho. CHelsea prostě čeká na Nike, do ty doby nikoho nepodepíšem, a media budou psat furt něco takovýho.

worhel
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články