Zpět na » Premier League » West Bromwich se připojil k Aston Ville do boje o získání Johna Terryho

Premier League - West Bromwich se připojil k Aston Ville do boje o získání Johna Terryho

West Bromwich se připojil k Aston Ville do boje o získání Johna Terryho © skysports.com, hdlogo.wordpress.com, fotbalportal.cz, - John Terry má další nabídky

0

Líbilo se

14.06. - Bývalý kapitán Chelsea neprodloužil s klubem svého srdce smlouvu a bude volným hráčem. John Terry si tak může vybrat nové působiště dle své libosti. Prohlásil, že nechce nastupovat za žádný jiný anglický tým, ale je jasné, že nabídky z Premier League budou přicházet. V pondělí se objevily zprávy o zájmu druholigové Aston Villy, dle zdrojů SkySports se k ní nyní přidal i West Bromwich.

Už na začátku letošního roku Tony Pulis, manažer West Bromwiche, prohlásil, že má o Johna Terryho zájem. To začínalo být jasné, že v Chelsea pokračovat nebude. Nyní se Baggies zapojili do pokusu získat šestatřicetiletého stopera do svých řad. Nejsou ovšem sami, Aston Villa také krouží kolem.

V pondělí zdroje SkySports poukázaly právě na zájem Aston Villy. O víkendu se Steve Bruce, manažer Villans, nezávazně setkal s Johnem Terrym při golfu.

John Terry se bude nabídkou Aston Villy zabývat, ovšem na druhou stranu přicházejí nabídky i z Premier League. Terry věří, že stále dokáže hrát na té nejvyšší úrovni. Očekává se ale, že pro Aston Villu i pro WBA by mohla být problémem výše jeho platu.

Během minulého měsíce zažil John Terry emotivní loučení se Stamford Bridge, kde působil 22 let. Oficiálně mu vyprší smlouva 30. června. Pak bude volným hráčem a může si vybírat. Jasně uvedl, že ve své kariéře chce pokračovat.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
conts - 14.06. Odpovědět

kurzové sázení, velmi spolehlivé informace

http://timesen.blogspot.cz/

conts
Reklama
Reklama
Nejnovější články