Zpět na » Premier League » Arsenal i Chelsea se zajímají o obránce Dortmundu Sokratise

Premier League - Arsenal i Chelsea se zajímají o obránce Dortmundu Sokratise

Arsenal i Chelsea se zajímají o obránce Dortmundu Sokratise © https://pbs.twimg.com - Sokratis Papastathopoulos

1

Líbilo se

12.06. - BULVÁRNÍK Antonio Conte hodlá přes léto vyztužit obranu svého týmu, který opanoval Premier League. Italský manažer si vyhlédl mnoho variant a jednou z nich je i obránce Dortmundu Sokratis Papastathopulos. O muže s proklatě dlouhým příjmením se zajímá i Arsenal.

Sám devětadvacetiletý obránce Borussie Dortmund avizoval, že je případnému přestupu otevřený. „Když je fotbalista mladý, má spoustu času na to, aby vyhrál nějaké trofeje. Nemusí nikam spěchat. Já už ale nejsem tak mladý, cítím, že můj čas se začíná krátit, a proto bych rád vyhrál nějakou velkou trofej,“ uvedl Sokratis.

Chelsea má v hledáčku řadu obránců. Blues se zajímají o Virgila Van Dijka, který má bohaté zkušenosti s Premier League, ve které patří k jedněm z nejlepších obránců. Mistr Premier League by mohl ulovit i Leonarda Bonucciho, který by po dalším prohraném finále Ligy mistrů mohl zatoužit po změně prostředí a nabytí nového impulzu. Sokratis by tak ve srovnání s těmito hráči byl spíše fotbalistou na rozšíření kádru.

O řeckého obránce, který v uplynulé sezoně odehrál šestadvacet ligových zápasů, se zajímá i Arsenal. Jednu posilu z Bundesligy již Arsenal oznámil. Ze Schalke zadarmo přišel krajní obránce Sead Kolašinac. Sokratis je smluvně vázán s Borussií Dortmund do roku 2019

Ondřej Pražák / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články