Zpět na » Premier League » Wenger musí vyhrát Premier League, říká o dvouletém prodloužení manažerovy smlouvy Thierry Henry

Premier League - Wenger musí vyhrát Premier League, říká o dvouletém prodloužení manažerovy smlouvy Thierry Henry

Wenger musí vyhrát Premier League, říká o dvouletém prodloužení manažerovy smlouvy Thierry Henry © dailystar.co.uk - Arséne Wenger a Thierry Henry coby manažer a hráč

2

Líbilo se

01.06. - Arséne Wenger prodloužil s Arsenalem smlouvu o další dva roky, k čemuž se vyjádřil i Thierry Henry, legendární útočník Arsenalu, který pod Wengerovým vedením strávil osm let. Samotné prodloužení Wengerovy smlouvy není pro Henryho překvapením, dodává však, že Arsenal musí vyhrát titul.

Arsenal na začátku tohoto týdne ukončil všechny spekulace o Wengerově dalším působení v klubu. Francouzský manažer se dohodl na dvouletém prodloužení smlouvy, svoji službu v klubu by tak mohl natáhnout na 23 let.

Prodloužení kontraktu některé fanoušky potěšilo, některé ne. Kdo překvapený není, je Thierry Henry. „Už před dvěma týdny jsem říkal, že Arséne prodlouží a nemýlil jsem se,“ řekl Henry pro Sky Sports. „Lidé o prodloužení kontraktu hovořili jako o velké a překvapující zprávě, pro mě by však bylo překvapující, kdyby Wenger neprodloužil.“

„Vedení vyhodnotilo jako nejlepší možné řešení to, aby Wenger zůstal. Pro mě, jako pro fanouška Arsenalu a hráče, kterého Arséne Wenger trénoval a který k tomuto manažerovi chová velký respekt, je to také dobré východisko," vyjádřil svoji radost francouzský útočník.

Thierry Henry byl klíčovým mužem týmu Arsenalu, který získal dosud poslední titul v Premier League. V sezoně 2003/04 Francouz nastřílel třicet gólů, Arsenal prošel sezonou bez porážky a získal vytoužený titul. Podobný úspěch musí Wenger podle Henryho co nejrychleji zopakovat.

„Závěr sezony měl Arsenal silný, podobně jako v dřívějších letech. Pozvednout nad hlavu FA Cup poté, co jste v jeden rozhodující den porazili jeden tým, je jedna věc. Druhá věc je opakovat tento úspěch po celých osmatřicet kol. Všichni kolem Arsenalu čekáme na titul, není pochyb o tom, že po titulu touží i Arséne, k tomu je však třeba udržet vítěznou formu po celou sezonu, ne pouze ve finálovém zápase poháru,“ řekl Francouz.

„Arséne říká, že současný tým je dost kvalitní. Možná v létě přivede jednoho dva hráče, aby týmu dodal nový náboj, který by pomohl k aspiraci na titul. Taková slova jsem ale od Wengera slyšel loni, předloni i přepředloni. K zisku titulu by týmu mohla pomoci změna herního systému,“ zakončil Henry.

Ondřej Pražák / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
conts - 02.06. Odpovědět

kurzové sázení, velmi spolehlivé informace

http://timesen.blogspot.cz/

conts

letos je titul Wengerovo Smajlík 4

12players

ono je to jedno,pak se na to už vysere i on sam

hydrofon
Kuzma - 01.06. Odpovědět

tak teď to určitě vyjde ... Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

Kuzma

to je beznadejne,dalsi dva roky v prdeli Smajlík 11

tomogara
Reklama
Reklama
Nejnovější články