Zpět na » Premier League » Místo gólových oslav teatrální herecké představení Alexise Sáncheze

Premier League - Místo gólových oslav teatrální herecké představení Alexise Sáncheze

Místo gólových oslav teatrální herecké představení Alexise Sáncheze © sportsmole.co.uk - Alexis Sánchez

2

Líbilo se

28.04. - VIDEO Alexis Sánchez se do povědomí fanoušků dostává především díky svým ofenzivním dovednostem. Ve středeční dohrávce, ve které Arsenal hostil mistrovský Leicester, se chilský reprezentant zapsal do zápasové historie teatrálním představením.

Arsenal si po celý zápas udržoval herní převahu, gólu se však dočkal až v samotném závěru, a to ještě díky hostujícímu Robertu Huthovi, který si vstřelil vlastní gól. Více pozornosti než jediná branka zápasu poutalo přehnané vystoupení Alexise Sánchéze ve třetí minutě nastavení.

Leicester chtěl v jedné z posledních možností v zápase rychle přenést hru do pokutového území Arsenalu. K tomu mělo posloužit autové vhazování, které měl na starosti krajní obránce Christian Fuks. Uvedení míče do hry však bránil právě Sánchez, který stál přímo u Fukse a oddaloval jeho rozehrávku.

Obránci Leicesteru došla trpělivost a míčem trefil Chilana do ramene. Alexis Sánchez si nechal rezervu zhruba dvou vteřin na proběhnutí reflexního oblouku a poté se s obličejem v dlaních skácel na trávník. Za své představení byl Sánchez oceněn žlutou kartou za nesportovní chování, tedy bránění Fuchsovy rozehrávky, nikoliv za simulaci.

Po zápase Alexis na svém instagramovém účtu zveřejnil trpitelské selfie s drobným šrámem na horním rtu.

zdroj: twitter.com

K situaci se po zápase vyjádřil i manažer Arsene Wenger. „Neviděl jsem, kam přesně byl Alexis zasažen, ale viděl jsem, že při prvních dvou pokusech o uvedení míče do hry stal vedle Fuchse, ne před ním. Myslím si, že nevěděl, že stojí moc blízko. Žádný z rozhodčích mu neřekl, že by měl jít dál, a proto si myslel, že stojí ve správné vzdálenosti.“

Ve zbývajícím čase byl ještě Sánchez dohrán Huthem. „Huth si Alexise našel a fauloval ho. Pomáhal jsem mu vstát a viděl jsem, že krvácí ze rtu. Huth ho možná zasáhl do tváře, ale nevím, jestli v tom byl úmysl, nebo ne,“ uzavřel Wenger.

Ondřej Pražák / independent.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Jžš to je čurák... Smajlík 2

Shattered

Působení v Barce se nezapomíná... Smajlík 2

medvidek

Busquets bude poteseny z vykonu Sancheze.

BeckhamKakaZidane
Kadim - 28.04. Odpovědět

Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

Kadim

Když už tady chcete psát v článku tyhle nesmysly, bylo by dobré se nejdřív na daný moment podívat.. Alexis rozhodně Fuchsovi při autu nepřekážel.. je jasně vidět, že Fuchs ho chtěl trefit. to že to Alexis trošku přihrál je jedna věc, ale rozhodně měla přijít ŽK i pro Fuchse a tím pádem ČK..

PedroSanches
Eidur - 28.04. Odpovědět

Když už to chceš brát takhle do detailů, tak dobře. Jak již bylo několikrát zmíněno, Sanchéz zdržoval rozehrávku, naznačoval, že vyskočí, což je chtě nechtě bránění ve hře. Tím pádem je jasné, že dostal za tohle Sanchéz kartu a Fuchs nikoliv (je to stejné, jako Tě někdo nakopne balónem, když bráníš v rozehrávce). No a jelikož ještě k tomu simuloval, měl dostat i druhou žlutou za nesportovní chování a tím pádem červenou kartu pro Sanchéze Smajlík 6 Smajlík 7

Eidur

Barcelonu má holt v krvi Smajlík 2

Bazingaaa
Srnek - 28.04. Odpovědět

Buzna zkurvená jak si drží tu hubu

Srnek
Voboon - 28.04. Odpovědět

Barcelonská škola Smajlík 3

Voboon
Eidur - 28.04. Odpovědět

Aha, takže on nedostal kartu za simulování, jak se všeobecně myslelo, ale za to, že bránil ve hře? (což mimochodem někdo u minulého článku obhajoval, že nestál Smajlík 3 )

Eidur
Reklama
Reklama
Nejnovější články