Zpět na » Premier League » Mourinho zvítězil na hřišti Burnley 2:0, prosadil se i navrátilec Rooney

Premier League - Mourinho zvítězil na hřišti Burnley 2:0, prosadil se i navrátilec Rooney

Mourinho zvítězil na hřišti Burnley 2:0, prosadil se i navrátilec Rooney © skysports.com - Martial a Rooney

2

23.04. - REVIEW Fotbalisté Manchesteru United zvítězili v 34. kole anglické ligy na hřišti Burnley 2:0 a z pátého místa ztrácejí na čtvrtého městského rivala City jeden bod. Svěřenci trenéra Josého Mourinha prodloužili sérii bez porážky v Premier League na 23 zápasů, poslední tři navíc vyhráli bez inkasované branky.

Velkou zásluhu na vítězství Manchesteru měl Martial. Nejprve v 21. minutě skóroval po protiútoku, na jehož začátku sám figuroval, a krátce před přestávkou po jeho střele dorazil míč do sítě Rooney, který se v základní sestavě United představil poprvé od 4. března.

V druhém poločase hosté drželi náskok a vyhrát se jim podařilo i přes absenci zraněného nejlepšího střelce Ibrahimovice.

Burnley - Manchester United 0:2
Branky: 21. Martial (A. Herrera), 39. Rooney

Burnley FC: Heaton (C) - Lowton, M. Keane, Mee (46. Tarkowski), S. Ward - Boyd (63. Gudmundsson), Barton, Hendrick, Brady - Gray, Barnes (76. Agyei)

Manchester United: de Gea - Young, Bailly, Blind, Darmian - Fellaini, A. Herrera - Lingard (69. Rashford), Rooney (C), P. Pogba (90. Carrick) - Martial (80. Mchitarjan)